Deloren je tu! Další auto ze série Creator Expert Vás nadchne počtem dílků i množstvím kombinací

Deloren je tu! Další auto ze série Creator Expert Vás nadchne počtem dílků i množstvím kombinací

Creator Expert

Poslední týdny se s novými stavebnicemi pro dospělé doslova roztrhl pytel. Poté, co LEGO schytalo dost negativních ohlasů na výběr stavebnice ze série Ideas, si jistě udobří nejen fanoušky série Návratu do budoucnosti. LEGO si pro nás přichystalo novou stavebnici do témtau Creator Expert.

LEGO 10300 Stroj času z Návratu do budoucnosti

Za oficiálnu cenu 4 499 Kč tato stavebnice nabídne 1872 kostiček, což z něj dělá rozhodně nejdražší stavebnici z řady Creator Expert, co se automobilů týče. Fanoušci se však mohou těšit i na dvě minifigurky (doktora Browna a Martyho McFlye), které jsou u tohoto tématu automobilů vůbec poprvé. Model zaujme možností Delorena přestavět celkem do 3 možných variant. Můžete si tak vytvořit Delorena s velkou anténou jako je obrázku výše, nebo se sklopenými koly v podobě létajícího Delorena a nebo s časovým panelem (fotky níže).

Model také zaujme velkým množstvím doplňků a samozřejmě možností otevření dveří. Podle recenzí pak odhalíme skutečný potenciál tohoto modelu.

Jak se Vám líbí? Bude patřit do Vaší sbírky, nebo budete kupovat rovnou 3x, aby jste si sestavili všechny 3 varianty najednou?

Informace o stavebnici

Počet kostiček: 1872
Počet minifigurek: 2
Rozměry:  12 cm na výšku, 35 cm na délku a 19 cm na šířku
Cena: 4 499 Kč

Kompletní informace o stavebnici, stejně tak jako aktuální nabídky, najdete ZDE.

Líbí se mi

Autor

Filip Šandera
Filip Šandera
Jako malý kluk jsem měl LEGO stavebnice velmi rád, stejně jako každé malé dítě. V období puberty ho sice proložily další aktivity, ale na LEGO se přeci zapomenout nedá. Dnes je ze mě nejen vášnivý nadšenec, ale i AFOL, který LEGO miluje a zajímá se o čerstvé novinky. Nedám osobně dopustit na kategorie LEGO City, Creator Expert a na skvělé nápady z řad Ideas. Buduje tento nabitý portál se mnou, uvidíte sami, co dokážou milovníci LEGO stavebnic společně!

Diskuze

Vyjádři svůj názor s ostatními
Pro přidání komentáře je třeba se přihlásit nebo registrovat.
Žádné komentáře
Prozatím tu není žádný komentář. Buďte první, kdo začne diskuzi.

Doporučujeme

Další články, které by tě mohli zajímat
LEGO chystané nové řady pro rok 2024

LEGO chystané nové řady pro rok 2024

V tomto roce podle důvěryhodných zvěstí dostaneme kromě již odhaleného téma Animal Crossing také další 4 zcela nové LEGO tematické řady, z nichž některé budou pravděpodobně velice populární, a tak navzdory tomu, že podobné články založené na zvěstích obvykle nezveřejňujeme jsme pro vás shromáždili dosavadní informace o těchto nových LEGO řadách a chceme se o ně s vámi podělit.

Recenze | LEGO plastové x papírové sáčky

Recenze | LEGO plastové x papírové sáčky

Letošní rok přináší v LEGO světě mimo jiné i velký přechod z plastových sáčků na sáčky papírové. V této recenzi bych se tak chtěl tomuto kroku společnosti LEGO krátce věnovat a porovnat tyto dva druhy obalů.