Jedním z nových LEGO Ideas setů bude "Your Family Tree"

Jedním z nových LEGO Ideas setů bude "Your Family Tree"

Ideas

Již v létě začala na webu LEGO Ideas výzva, kde bylo hlavním cílem postavit stavbu, která nějak souvisí s rodinou. V prosinci byl pak vybrán vítěz této soutěže, kterým se stal uživatel bulldoozer se svým modelem YOUR FAMILY TREE, jež se stane oficiálním produktem LEGO.

Ve finálním výběru nového LEGO Ideas setu měli fanoušci možnost hlasovat pro následující modely, z nichž vzešel jako vítěz právě "YOUR FAMILY TREE".

YOUR FAMILY TREE od bulldoozer

BUILD YOUR FAMILY PICTURE od Finello76

STATION WAGON VACATION od Cryptic Albatross

A LITTLE MOMENT OF HAPPINESS od Seb_E

Your Family Tree, tedy v překladu "Váš rodokmen" je stavba znázorňující rozkvetlý červený strom, na kterém jsou pověšeny portréty rodinných příslušníků. Tento model samozřejmě není finální a oficiální set bude přepracován a na trh by se měl dostat v průběhu roku 2024.

Těšíte se na oficiální sadu vycházející z tohoto modelu? Dejte nám vědět v komentářích.

Líbí se mi

Autor

Mystery
Mystery
Jsem dlouholetý fanoušek LEGO stavebnic a zapálený stavitel. Rád sleduji aktuální novinky ohledně LEGO setů, časopisů, filmů i seriálů a velké události spojené s LEGO. Má oblíbená témata jsou především Ninjago a Technic, ale zajímám se v podstatě o všechny sety, které vyjdou. Mimo to se také snažím, co nejvíce komunikovat s českou a slovenskou komunitou LEGO fanoušků.

Diskuze

Vyjádři svůj názor s ostatními
Pro přidání komentáře je třeba se přihlásit nebo registrovat.
Žádné komentáře
Prozatím tu není žádný komentář. Buďte první, kdo začne diskuzi.

Doporučujeme

Další články, které by tě mohli zajímat
LEGO chystané nové řady pro rok 2024

LEGO chystané nové řady pro rok 2024

V tomto roce podle důvěryhodných zvěstí dostaneme kromě již odhaleného téma Animal Crossing také další 4 zcela nové LEGO tematické řady, z nichž některé budou pravděpodobně velice populární, a tak navzdory tomu, že podobné články založené na zvěstích obvykle nezveřejňujeme jsme pro vás shromáždili dosavadní informace o těchto nových LEGO řadách a chceme se o ně s vámi podělit.

Recenze | LEGO plastové x papírové sáčky

Recenze | LEGO plastové x papírové sáčky

Letošní rok přináší v LEGO světě mimo jiné i velký přechod z plastových sáčků na sáčky papírové. V této recenzi bych se tak chtěl tomuto kroku společnosti LEGO krátce věnovat a porovnat tyto dva druhy obalů.