LEGO 40566 Trosečník Ray jako dárek k nákupu

LEGO 40566 Trosečník Ray jako dárek k nákupu

Ideas, Nové sety

Na lego.com jsou pravidelně k dostání různé dárky k nákupu nad určitou částku. Prvních 13 dní v říjnu bude tímto dárkem nový set 40566 Trosečník Ray, který vychází z řady LEGO Ideas.

Sada má 239 kostiček a měla by být jako dárek k nákupu na lego.com od 1. do 13. října, případně do vyprodání zásob, a to k nákupům, které přesáhnou částku 120 € (přibližně 3125 Kč).
*tato částka nemusí být přesná

Trosečník Ray

Číslo stavebnice: 40566
Počet dílků: 239
Počet minifigurek: 1
Doporučená cena: GWP (499 Kč)
Datum vydání: 1. října

Tento set představuje trosečníka na opuštěném ostrově, tak jak to známe z knížek či filmů. Vzhledem k tomu, že se jedná o LEGO Ideas set, tak sada vychází ze setu, který postavil LEGO fanoušek. Tento set je tedy vytvořen na základě fanouškovského modelu od DadiTwins, jejichž model zvítězil v soutěži LEGO Ideas. Jak se sami můžete přesvědčit, tak finální produkt zůstává velice věrný fanouškovskému modelu a nechybí třeba ani nápis SOS poskládaný na pláži.

Zaujal vás tento dárek k nákupu? Můžete nám dát vědět v komentářích.

Líbí se mi

Autor

Mystery
Mystery
Jsem dlouholetý fanoušek LEGO stavebnic a zapálený stavitel. Rád sleduji aktuální novinky ohledně LEGO setů, časopisů, filmů i seriálů a velké události spojené s LEGO. Má oblíbená témata jsou především Ninjago a Technic, ale zajímám se v podstatě o všechny sety, které vyjdou. Mimo to se také snažím, co nejvíce komunikovat s českou a slovenskou komunitou LEGO fanoušků.

Diskuze

Vyjádři svůj názor s ostatními
Pro přidání komentáře je třeba se přihlásit nebo registrovat.
Žádné komentáře
Prozatím tu není žádný komentář. Buďte první, kdo začne diskuzi.

Doporučujeme

Další články, které by tě mohli zajímat
LEGO chystané nové řady pro rok 2024

LEGO chystané nové řady pro rok 2024

V tomto roce podle důvěryhodných zvěstí dostaneme kromě již odhaleného téma Animal Crossing také další 4 zcela nové LEGO tematické řady, z nichž některé budou pravděpodobně velice populární, a tak navzdory tomu, že podobné články založené na zvěstích obvykle nezveřejňujeme jsme pro vás shromáždili dosavadní informace o těchto nových LEGO řadách a chceme se o ně s vámi podělit.

Recenze | LEGO plastové x papírové sáčky

Recenze | LEGO plastové x papírové sáčky

Letošní rok přináší v LEGO světě mimo jiné i velký přechod z plastových sáčků na sáčky papírové. V této recenzi bych se tak chtěl tomuto kroku společnosti LEGO krátce věnovat a porovnat tyto dva druhy obalů.