LEGO Čelisti: Pozor na žraloka!

LEGO Čelisti: Pozor na žraloka!

Ideas, Nové sety

LEGO Ideas představuje svůj set číslo 58, kterým bude výstavní sada k filmu Čelisti.

Ve filmu Čelisti začne jednoho dne útočit na lidi poblíž pláže žralok, a protože pláž je pro město zásadním zdrojem příjmu, tak jsou nuceni najmout lovce žraloků Quinta, aby hrozbu odstranil. Společně s Quintem se pak na moře vydávají i ichtyolog Hooper a policista Brody. Všechny 3 muže plavící se na lodi ORCA čeká boj na život a na smrt s tímto "obřím monstrem". Právě scénu boje mezi partou "hrdinů" a nelítostným žralokem zachycuje tato nová LEGO sada.

Celá sada Čelisti je určena především na vystavení a tak přichází s velkým sestavitelným podstavcem, na kterém najdete loď ORCA a z vody vystupující hlavu žraloka. Loď má ikonický můstek, velký stěžeň, kajutu i odnímatelnou "střešní" část s kormidlem, nechybí pak ani typické žluté barely, které používala parta ve filmu k lovu žraloka. Ke žralokovi je pak dokonce dodáván ještě zvláštní podstavec s druhou částí jeho těla, můžete si ho tak vystavit celého hned vedle lodě. Set bude dostupný na LEGO.com a v LEGO Store od 3. srpna pro členy Insiders a od 6. srpna pak pro všechny. Předpokládáme 3 měsíční exkluzivitu, pak set nejspíše dostanou oficiálně k dispozici i další prodejci.

Čelisti

 

Číslo stavebnice:
21350
Počet dílků:
1497
Počet minifigurek:
3
Doporučená cena:
3699 Kč
Datum vydání:
3.8.2024
Více informací o stavebnici

 

Minifigurky

Set přichází s figurkami hlavní trojice hrdinů - Quint, Brody, Hooper.

Viděli jste film Čelisti a máte v plánu koupit tuto sadu? Napište nám do komentářů.

Líbí se mi

Autor

Mystery
Mystery
Jsem dlouholetý fanoušek LEGO stavebnic a zapálený stavitel. Rád sleduji aktuální novinky ohledně LEGO setů, časopisů, filmů i seriálů a velké události spojené s LEGO. Má oblíbená témata jsou především Ninjago a Technic, ale zajímám se v podstatě o všechny sety, které vyjdou. Mimo to se také snažím, co nejvíce komunikovat s českou a slovenskou komunitou LEGO fanoušků.
Pro přidání komentáře je třeba se přihlásit nebo registrovat.
Žádné komentáře
Prozatím tu není žádný komentář. Buďte první, kdo začne diskuzi.
LEGO & Vesmír 2024

LEGO & Vesmír 2024

LEGO tento rok propojilo značnou část svého portfólia s tématem vesmíru. Pojďme se podívat jaké sety byly v tomto "znamení" vydány, jestli je něco spojuje a co můžeme očekávat v blízké budoucnosti.