LEGO Classic 11031 Kreativní zábava s opicemi vyjde v lednu!

LEGO Classic 11031 Kreativní zábava s opicemi vyjde v lednu!

Nové sety, Classic

LEGO v lednu 2023 vydá i novou LEGO Classic sadu, kterou je LEGO 11031 Kreativní zábava s opicemi. Tento set je jak říká již samotný název především o opicích a v této sadě lze tak sestavit 4 opice a strom s banány, na kterém sedí dva papoušci. Z pohledu dospělých stavitelů by tento set mohl být zajímavý například i díky mnoha různým dílkům očí nebo potištěným dílkům pusy a mnoha hnědým dílkům. Tento set s roztomilými opičkami je však částečně exkluzivní a nebude tak dostupný u všech prodejců. Další nové LEGO Classic sety by měli vyjít v březnu příštího roku.

Kreativní zábava s opicemi

 

Číslo stavebnice:
11031
Počet dílků:
135
Počet minifigurek:
-
Doporučená cena:
229 Kč
Datum vydání:
1. ledna
Více informací o stavebnici

Všechny sety LEGO pro rok 2023 najdete v našem seznamu zde.

Líbí se vám tento kreativní set s opičkami? Dejte nám vědět v komentářích.

Líbí se mi

Autor

Mystery
Mystery
Jsem dlouholetý fanoušek LEGO stavebnic a zapálený stavitel. Rád sleduji aktuální novinky ohledně LEGO setů, časopisů, filmů i seriálů a velké události spojené s LEGO. Má oblíbená témata jsou především Ninjago a Technic, ale zajímám se v podstatě o všechny sety, které vyjdou. Mimo to se také snažím, co nejvíce komunikovat s českou a slovenskou komunitou LEGO fanoušků.

Diskuze

Vyjádři svůj názor s ostatními
Pro přidání komentáře je třeba se přihlásit nebo registrovat.
Žádné komentáře
Prozatím tu není žádný komentář. Buďte první, kdo začne diskuzi.

Doporučujeme

Další články, které by tě mohli zajímat
LEGO chystané nové řady pro rok 2024

LEGO chystané nové řady pro rok 2024

V tomto roce podle důvěryhodných zvěstí dostaneme kromě již odhaleného téma Animal Crossing také další 4 zcela nové LEGO tematické řady, z nichž některé budou pravděpodobně velice populární, a tak navzdory tomu, že podobné články založené na zvěstích obvykle nezveřejňujeme jsme pro vás shromáždili dosavadní informace o těchto nových LEGO řadách a chceme se o ně s vámi podělit.

Recenze | LEGO plastové x papírové sáčky

Recenze | LEGO plastové x papírové sáčky

Letošní rok přináší v LEGO světě mimo jiné i velký přechod z plastových sáčků na sáčky papírové. V této recenzi bych se tak chtěl tomuto kroku společnosti LEGO krátce věnovat a porovnat tyto dva druhy obalů.