LEGO CON se v roce 2023 nevrátí

LEGO CON se v roce 2023 nevrátí

Různé

LEGO oznámilo, že událost zvaná LEGO CON se v roce 2023 již konat nebude.

Tato zpráva přišla poněkud nečekaně a zdá se být celkem překvapivá, protože ačkoliv první ročník této události nebyl příliš dobře přijat, tak letošní a v pořadí již druhý LEGO CON měl poměrně velký úspěch, především pak díky odhalení několika nových a velice očekávaných setů.

LEGO však prý také zdůraznilo, že koncept této události by neměl být zahozen a je tak možné, že se v budoucnu opět dočkáme podobné akce.

Pokud nevíte, o čem LEGO CON je nebo si ho chcete připomenout, tak se můžete podívat na stránky LEGO nebo si pustit přímo záznam.

Byla pro vás LEGO CON zajímavá událost nebo vás nechala chladnými? Dejte nám vědět v komentářích.

Líbí se mi

Autor

Mystery
Mystery
Jsem dlouholetý fanoušek LEGO stavebnic a zapálený stavitel. Rád sleduji aktuální novinky ohledně LEGO setů, časopisů, filmů i seriálů a velké události spojené s LEGO. Má oblíbená témata jsou především Ninjago a Technic, ale zajímám se v podstatě o všechny sety, které vyjdou. Mimo to se také snažím, co nejvíce komunikovat s českou a slovenskou komunitou LEGO fanoušků.

Diskuze

Vyjádři svůj názor s ostatními
Pro přidání komentáře je třeba se přihlásit nebo registrovat.
Žádné komentáře
Prozatím tu není žádný komentář. Buďte první, kdo začne diskuzi.

Doporučujeme

Další články, které by tě mohli zajímat
LEGO chystané nové řady pro rok 2024

LEGO chystané nové řady pro rok 2024

V tomto roce podle důvěryhodných zvěstí dostaneme kromě již odhaleného téma Animal Crossing také další 4 zcela nové LEGO tematické řady, z nichž některé budou pravděpodobně velice populární, a tak navzdory tomu, že podobné články založené na zvěstích obvykle nezveřejňujeme jsme pro vás shromáždili dosavadní informace o těchto nových LEGO řadách a chceme se o ně s vámi podělit.

Recenze | LEGO plastové x papírové sáčky

Recenze | LEGO plastové x papírové sáčky

Letošní rok přináší v LEGO světě mimo jiné i velký přechod z plastových sáčků na sáčky papírové. V této recenzi bych se tak chtěl tomuto kroku společnosti LEGO krátce věnovat a porovnat tyto dva druhy obalů.