LEGO katalog pro léto 2024 dorazil!

LEGO katalog pro léto 2024 dorazil!

Katalogy

LEGO zveřejnilo nový katalog pro léto 2024, který po letech vrací "full cover" titulní stranu!

Dnes je 1. června a to jako každý rok znamená uvedení desítek nových stavebnic na trh a zároveň příchod nového LEGO katalogu (i když ten býval v posledních letech až v červenci). V letním LEGO katalogu nenajdete žádné nové sety, které by již nebyly v databázi Briky, ovšem jako vždy tu najdete většinu aktuálního LEGO sortimentu včetně většiny červnových a srpnových novinek. Jedinou "novinkou" v katalogu je potvrzení minifigurkové série Dungeons & Dragons pro září 2024. Níže jsem i tak vybral alespoň několik ukázkových stránek z nového katalogu, které by vás mohli zaujmout.

 

 

Ještě než se pustíte do prohlížení katalogu, tak bych si však dovolil krátce zmínit titulní obálku letního katalogu, ta je tentokrát celá pokryta ilustrací k druhé řadě LEGO DREAMZzz a nemá ani žádné žluté okraje, které LEGO v posledních letech u katalogu používalo. Takový typ přebalu se naposledy objevil v roce 2016 s přebálkou Nexo Knights.

 

Odkaz k prohlédnutí celého českého i slovenského katalogu najdete níže. Staré LEGO katalogy si pak můžete prohlédnout v naší databázi (za poslední půlrok bylo mimochodem doplněno mnoho starších katalogů). Všechny standartní nové LEGO produkty pro rok 2024 pak najdete v našem seznamu Novinek 2024.

Země Odkaz
Česká republika Katalog
Slovensko Katalog

Co vás nejvíce zaujalo v novém katalogu a jak se vám líbí "full cover" obálka katalogu? Dejte nám vědět v komentářích.

Líbí se mi

Autor

Mystery
Mystery
Jsem dlouholetý fanoušek LEGO stavebnic a zapálený stavitel. Rád sleduji aktuální novinky ohledně LEGO setů, časopisů, filmů i seriálů a velké události spojené s LEGO. Má oblíbená témata jsou především Ninjago a Technic, ale zajímám se v podstatě o všechny sety, které vyjdou. Mimo to se také snažím, co nejvíce komunikovat s českou a slovenskou komunitou LEGO fanoušků.
Pro přidání komentáře je třeba se přihlásit nebo registrovat.
Žádné komentáře
Prozatím tu není žádný komentář. Buďte první, kdo začne diskuzi.