Loď Mořský levhart přichází na trh spolu s dalšími novými Black Panther sety!

Loď Mořský levhart přichází na trh spolu s dalšími novými Black Panther sety!

Marvel Super Heroes, Nové sety

LEGO konečně oficiálně představilo poslední sadu k filmu Black Panther: Wakanda nechť žije. Jedná se o set Black Panther: Bitva na moři, tedy černou loď s názvem Royal Sea Leopard (Mořský levhart), která by se samozřejmě měla objevit ve výše zmíněném filmu.

Black Panther: Válka na vodě

Číslo stavebnice: 76214
Počet dílků: 545
Počet minifigurek: 5
Doporučená cena: 2 249 Kč
Datum vydání: 1. října

Jak můžete vidět jedná se o poměrně velkou černou loď, která působí díky svému předku tak, že dokáže rozrazit jakoukoliv vlnu. Nicméně loď je 33 cm dlouhá a na palubě najdeme poměrně dost místa. V lodi je skryté vězení, na bocích lodi můžete vidět různé nářadí a loď má také 2 vystřelovače. Vzadu jsou pak dvě větší turbíny a úložné prostory pro munici. Soušástí setu jsou i dva wakandské drony, které disponují každý dvěma vystřelovači a navíc se dají umístit na palubu Mořského levharda.

Důležitou součástí sady jsou také minifigurky, které mimo jiné prozrazují, kdo je nový Black Panther, což je také zřejmě důvod, tak pozdního odhalení sady. Set tedy obsahuje figurky: Shuri (Black Panther), Okoye, M'Baku, Ironheart MK2 (i s helmou) a krále Namora.

Pokud se ovšem koukneme na cenu a počet dílků, tak se set nezdá moc výhodný, dokonce se cena zdá značně vyšší než by nutně musela být a cenu úplně neobhajují ani minifigurky či použití některých větších LEGO dílků. Tento set se navíc bude prodávat pouze u vybraných prodejců, takže na slevu si zřejmě budeme muset počkat.

Více obrázků set najdete zde.

Set vychází již dnes spolu s ostatními sety k filmu Black Panther: Wakanda nechť žije a bustou Black Panthera.

Shuriin tryskáč Sunbird

Laboratoř Shuri

Trůnní sál krále Namora

Číslo stavebnice: 76211
Počet dílků: 355
Počet minifigurek: 4
Doporučená cena: 1 249 Kč
Datum vydání: 1. října

Více obrázků zde.

Číslo stavebnice: 76212
Počet dílků: 58
Počet minifigurek: 2
Doporučená cena: 239 Kč
Datum vydání: 1. října

Více obrázků zde.

Číslo stavebnice: 76213
Počet dílků: 355
Počet minifigurek: 3
Doporučená cena: 819 Kč
Datum vydání: 1. října

Více obrázků zde.

Který set k nadcházejícímu filmu se vám líbí nejvíce? Dejte nám vědět v komentářích.

Líbí se mi

Autor

Mystery
Mystery
Jsem dlouholetý fanoušek LEGO stavebnic a zapálený stavitel. Rád sleduji aktuální novinky ohledně LEGO setů, časopisů, filmů i seriálů a velké události spojené s LEGO. Má oblíbená témata jsou především Ninjago a Technic, ale zajímám se v podstatě o všechny sety, které vyjdou. Mimo to se také snažím, co nejvíce komunikovat s českou a slovenskou komunitou LEGO fanoušků.
Pro přidání komentáře je třeba se přihlásit nebo registrovat.
Žádné komentáře
Prozatím tu není žádný komentář. Buďte první, kdo začne diskuzi.
LEGO & Vesmír 2024

LEGO & Vesmír 2024

LEGO tento rok propojilo značnou část svého portfólia s tématem vesmíru. Pojďme se podívat jaké sety byly v tomto "znamení" vydány, jestli je něco spojuje a co můžeme očekávat v blízké budoucnosti.