Minifigurky LEGO® – 24. série vyjdou již v lednu!

Minifigurky LEGO® – 24. série vyjdou již v lednu!

Minifigures, Nové sety

V lednu vyjde další klasická řada LEGO Minifigurek a stejně jako posledních pár let se můžete těšit celkem na 12 nových figurek. Tentokrát LEGO poměrně překvapilo a najdete zde mnoho zajímavých figurek, které vám přiblížíme níže v článku.

Po různých únicích popisků až po první obrázky nové série minifigurek na začátku týdne, LEGO ve středu vydalo i oficiální obrázky této nové série. Tato série byla podle prvních reakcí fanoušků velice dobře přijata a snad každý si tu najde alespoň jednu zajímavou figurku. Nové minifigurky jsou následující: fanoušek v kostýmu T-rexe, rokoková aristokratka, robotický válečník, hrnčířka, roznašeč novin, skřet, fotbalová rozhodčí, sokolnice, ochranář, maskot v podobě mrkve, hnědý kosmonaut a kosmodítě a jezdkyně na houpacím koníku. Bude se jednat již o 24. sérii (klasických) minifigurek a na trh se tato řada dostane 1. ledna 2023. Ještě bych dodal, že figurky budou zatím stále balené v klasických plastových sáčcích, minifigurky s novými krabicovými obaly by měli nejspíše přijít až v září 2023.

Minifigurky LEGO® – 24. série

 

Číslo stavebnice:
71037
Počet dílků:
±8
Počet minifigurek:
1 (z 12)
Doporučená cena:
94 Kč
Datum vydání:
1. ledna
Více informací o stavebnici

Pojďme si představit všech 12 minifigurek, na které se můžete již v lednu těšit.

Fanoušek v kostýmu T-rexe

První z nových figurek je fanoušek v kostýmu T-rexe, který má především skvěle propracovanou masku T-rexe.

Rokoková aristokratka

Druhou novou postavou je rokoková aristokratka v růžových šatech a se zajímavým dílkem vlasů. Jako příslušenství je tu také malá bílá čivava.

Robotický válečník

Další postavou je robotický válečník, který nosí zajímavou helmu a má poměrně originálně postavenou zbraň.

Hrnčířka

Postava hrnčířky nosí na hlavě nový dílek smotaného ručníku a je dodávána s příslušným příslušenstvím, které patří k této profesi.

Roznašeč novin

Jednou z figurek, která na sebe upoutala velkou pozornost je roznašeč novin, kterým je malý kluk z dřívějších dob, jenž u sebe nosí také prak a má i klasickou "starou" čepici. U této figurky samozřejmě nechybí i dílek novin, kde můžete zahlédnout obrázek LEGO policisty.

Skřet

Obrázky figurky skřeta unikly již dříve tento rok a tato postava se zdála již od začátku poměrně zajímavá. Nejvýraznějším prvkem této postavy je samozřejmě kromě štítu a potrhaného pláště i nový dílek velké "tlamy" se skřetíma ušima. Ork má na své hrudi také příslušné logo skřetů.

Fotbalová rozhodčí

Fotbalová rozhodčí je jedna z méně výrazných figurek této sezóny, avšak rozhodně stojí za zmínku, jelikož se určitě bude hodit fanouškům fotbalu a navíc má u sebe krom žluté a červené karty i fotbalový míč, který se v posledních letech v sadách moc neobjevuje.

Sokolnice

Rytíři Black Falcon se v posledních letech objevují poměrně často a tentokrát se členka Black Falcon dostane dokonce i do série minifigurek. Tato figurka má u sebe také šedého sokola.

Ochranář

Samotná figurka ochranáře není špatná, avšak většinu pozornosti tu na sebe strhává koala, která zaujala mnoho fanoušků.

Maskot v podobě mrkve

LEGO figurky v převleku za ovoce a zeleninu jsou již klasickými členy různých řad minifigurek a dokonce i některých setů. Tentokrát tu dostáváme figurku s kostýmem mrkve, která by však mohla přijít vhod především majitelům setu 60347 Obchod s potravinami, ke které se tato figurka hodí.

Hnědý kosmonaut a kosmodítě

Highlihtem této série minifigurek je pak pro mnoho fanoušků nový Classic Spaceman v hnědé barvě, který u sebe má navíc i kosmodítě v modrém obleku.

Jezdkyně na houpacím koníku

Poslední z nových figurek je jezdkyně na houpacím koníku, u které najdeme především právě zajímavý dílek houpacího koníka.

Další řada minifigurek by měla přijít nejspíše v květnu příštího roku a to pravděpodobně s tématem 100 let Disney!

Všechny sety pro rok 2023 najdete v našem seznamu.

Líbí se vám nová série minifigurek a kdo je váš favorit? Dejte nám vědět v komentáčích.

Líbí se mi

Autor

Mystery
Mystery
Jsem dlouholetý fanoušek LEGO stavebnic a zapálený stavitel. Rád sleduji aktuální novinky ohledně LEGO setů, časopisů, filmů i seriálů a velké události spojené s LEGO. Má oblíbená témata jsou především Ninjago a Technic, ale zajímám se v podstatě o všechny sety, které vyjdou. Mimo to se také snažím, co nejvíce komunikovat s českou a slovenskou komunitou LEGO fanoušků.

Diskuze

Vyjádři svůj názor s ostatními
Pro přidání komentáře je třeba se přihlásit nebo registrovat.
Žádné komentáře
Prozatím tu není žádný komentář. Buďte první, kdo začne diskuzi.

Doporučujeme

Další články, které by tě mohli zajímat
LEGO chystané nové řady pro rok 2024

LEGO chystané nové řady pro rok 2024

V tomto roce podle důvěryhodných zvěstí dostaneme kromě již odhaleného téma Animal Crossing také další 4 zcela nové LEGO tematické řady, z nichž některé budou pravděpodobně velice populární, a tak navzdory tomu, že podobné články založené na zvěstích obvykle nezveřejňujeme jsme pro vás shromáždili dosavadní informace o těchto nových LEGO řadách a chceme se o ně s vámi podělit.

Recenze | LEGO plastové x papírové sáčky

Recenze | LEGO plastové x papírové sáčky

Letošní rok přináší v LEGO světě mimo jiné i velký přechod z plastových sáčků na sáčky papírové. V této recenzi bych se tak chtěl tomuto kroku společnosti LEGO krátce věnovat a porovnat tyto dva druhy obalů.