Nový a neuvěřitelně velký LEGO Hulkbuster je tu!

Nový a neuvěřitelně velký LEGO Hulkbuster je tu!

Marvel Super Heroes, Nové sety

LEGO Hulkbuster vyšel v minulosti již několikrát, avšak toto je jeho největší a nejpropracovanější verze. Zároveň je to snad největší robot respektive robotický oblek, který LEGO kdy vydalo jako set a navíc je to také i doposud nejdražší LEGO Marvel set.

Tento rudý gigant obsahuje 4049 kostiček a na trh půjde za neuvěřitelně vysokou cenu 13 999 Kč. Set vyjde 4. listopadu pro VIP zákazníky a 9. listopadu pro všechny. Součástí této sady je také 1 exkluzivní minifigurka Tonyho Starka, tedy tvůrce Hulkbusteru.

Hulkbuster

Číslo stavebnice: 76210
Počet dílků: 4049
Počet minifigurek: 1
Doporučená cena: 13 999 Kč
Datum vydání: 9. listopadu

Tento Hulkbuster založený na verzi z filmu Avengers: Age of Ultron měří přes 52 cm na výšku, 47 cm na šířku a 24 cm do hloubky. Set je tvořen převážně tmavě červenými a zlatými kostičkami, které jsou typické pro tento robotický oblek. Robot má nicméně také 3 světelné kostičky, z nichž 2 jsou umístěny na dlaních a ta poslední je ukryta v hrudníku, dokonce se tu využívá i nedávno představené kostičky Fresnelovy čočky, která se objevila poprvé v setu 21335 Motorizovaný maják. Robot má samozřejmě také mnoho ohýbacích kloubů, které poskytují mnoho možností k působivému vystavení, nicméně tu zřejmě nejsou ohýbací klouby v kolenou, což je velice pravděpodobně kvůli mohutnosti modelu a celkové složitosti začlenění pevných ohýbacích kloubů do modelu.


Toto robotické brnění má také otevírací hrudník v němž je poměrně hodně místa a do něhož lze dát sestavitelnou figurku Iron Mana, která vyšla letos v lednu.


V setu nechybí ani již zmiňovaná exkluzivní figurka Tonyho Starka a plaketa.

Nakonec ještě několik obrázků dříve vydaných LEGO Hulkbusterů pro porovnání s novým Hulkbusterem.

76031 76104 76105 76164

Pokud se vám zdá nový Hulkbuster drahý a nechcete si kupovat ani starší verze, tak můžete počkat na nový menší Hulkbuster, který přijde v roce 2023 a jehož obrázky vám budete moci představit snad již v listopadu či začátkem prosince.

Více obrázků nového Hulkbusteru naleznete zde.

Líbí se vám nové provedení Hulkbusteru? Dejte nám vědět v komentářích.

Líbí se mi

Autor

Mystery
Mystery
Jsem dlouholetý fanoušek LEGO stavebnic a zapálený stavitel. Rád sleduji aktuální novinky ohledně LEGO setů, časopisů, filmů i seriálů a velké události spojené s LEGO. Má oblíbená témata jsou především Ninjago a Technic, ale zajímám se v podstatě o všechny sety, které vyjdou. Mimo to se také snažím, co nejvíce komunikovat s českou a slovenskou komunitou LEGO fanoušků.

Diskuze

Vyjádři svůj názor s ostatními
Pro přidání komentáře je třeba se přihlásit nebo registrovat.
Žádné komentáře
Prozatím tu není žádný komentář. Buďte první, kdo začne diskuzi.

Doporučujeme

Další články, které by tě mohli zajímat
Black Friday & Cyber Monday na LEGO.com

Black Friday & Cyber Monday na LEGO.com

LEGO přinese hned příští týden po LEGO Insiders víkendu další tradiční slevovou akci, kterou je Black Friday a na to navazující i Cyber Monday. Těšit se můžete opět na několik dárků k nákupům, vydání nové exkluzivní sady, dvojnásobné LEGO Insiders body a více... Více se dozvíte v článku.

LEGO Insiders víkend 2023

LEGO Insiders víkend 2023

LEGO stejně jako každý rok přináší v listopadu speciální akci s názvem Insiders víkend (dříve VIP víkend). Těšit se můžete na dárky k nákupu, 2x Insiders body a mnoho dalšího... Více se dočtete v článku.