Veselé Vánoce přejí Briky

Veselé Vánoce přejí Briky

Různé

Dnes jsou tu konečně Vánoce, a proto vám všem chceme popřát veselé Vánoce 🎄 a také klidné a radostné prožití vánočních svátků.

Doufáme, že pod stromečkem najdete i nějaký ten "rachotící" dárek 🎁 plný zábavy, který si pak můžete uložit do své sbírky na Briky.

Pokud máte chvilku, tak si také můžete pustit třeba tento krátký LEGO Movie 2 vánoční speciál, který je sice již pár let starý, ale kdo by si rád nepřipomenul Emmeta a jeho přátele.

Doufáme, že máte pohodové Vánoce a do komentářů nám můžete napsat jaký je váš oblíbený vánoční film, vánoční písnička či třeba cukroví. Pokud tento článek čtete až po rozbalení dárků, tak se v komentářích samozřejmě také můžete pochlubit tím, co jste dostali.

Líbí se mi

Autor

Mystery
Mystery
Jsem dlouholetý fanoušek LEGO stavebnic a zapálený stavitel. Rád sleduji aktuální novinky ohledně LEGO setů, časopisů, filmů i seriálů a velké události spojené s LEGO. Má oblíbená témata jsou především Ninjago a Technic, ale zajímám se v podstatě o všechny sety, které vyjdou. Mimo to se také snažím, co nejvíce komunikovat s českou a slovenskou komunitou LEGO fanoušků.

Diskuze

Vyjádři svůj názor s ostatními
Pro přidání komentáře je třeba se přihlásit nebo registrovat.
Žádné komentáře
Prozatím tu není žádný komentář. Buďte první, kdo začne diskuzi.

Doporučujeme

Další články, které by tě mohli zajímat
LEGO IDEAS - Čelisti, kočka a další nadcházející projekty!

LEGO IDEAS - Čelisti, kočka a další nadcházející projekty!

LEGO IDEAS minulý týden představilo dva nové projekty, které vyjdou jako oficiální produkty LEGO Ideas. V tomto článku vám představíme tyto dva vítězné modely z nejnovějšího kola výběru LEGO Ideas a zároveň se ohlédneme za tím, které další LEGO Ideas projekty jsou právě ve vývoji.