Veselé Vánoce přejí Briky

Veselé Vánoce přejí Briky

Různé, Vánoce

Dnes jsou tu konečně Vánoce, a proto vám všem chceme popřát veselé Vánoce 🎄 a také klidné a radostné prožití vánočních svátků.

Doufáme, že pod stromečkem najdete i nějaký ten "rachotící" dárek 🎁 plný zábavy, který si pak můžete uložit do své sbírky na Briky.

Pokud máte chvilku, tak si také můžete pustit třeba tento krátký LEGO Movie 2 vánoční speciál, který je sice již pár let starý, ale kdo by si rád nepřipomenul Emmeta a jeho přátele.

Doufáme, že máte pohodové Vánoce a do komentářů nám můžete napsat jaký je váš oblíbený vánoční film, vánoční písnička či třeba cukroví. Pokud tento článek čtete až po rozbalení dárků, tak se v komentářích samozřejmě také můžete pochlubit tím, co jste dostali.

Líbí se mi

Autor

Mystery
Mystery
Jsem dlouholetý fanoušek LEGO stavebnic a zapálený stavitel. Rád sleduji aktuální novinky ohledně LEGO setů, časopisů, filmů i seriálů a velké události spojené s LEGO. Má oblíbená témata jsou především Ninjago a Technic, ale zajímám se v podstatě o všechny sety, které vyjdou. Mimo to se také snažím, co nejvíce komunikovat s českou a slovenskou komunitou LEGO fanoušků.

Diskuze

Vyjádři svůj názor s ostatními
Pro přidání komentáře je třeba se přihlásit nebo registrovat.
Žádné komentáře
Prozatím tu není žádný komentář. Buďte první, kdo začne diskuzi.

Doporučujeme

Další články, které by tě mohli zajímat
LEGO chystané nové řady pro rok 2024

LEGO chystané nové řady pro rok 2024

V tomto roce podle důvěryhodných zvěstí dostaneme kromě již odhaleného téma Animal Crossing také další 4 zcela nové LEGO tematické řady, z nichž některé budou pravděpodobně velice populární, a tak navzdory tomu, že podobné články založené na zvěstích obvykle nezveřejňujeme jsme pro vás shromáždili dosavadní informace o těchto nových LEGO řadách a chceme se o ně s vámi podělit.

Recenze | LEGO plastové x papírové sáčky

Recenze | LEGO plastové x papírové sáčky

Letošní rok přináší v LEGO světě mimo jiné i velký přechod z plastových sáčků na sáčky papírové. V této recenzi bych se tak chtěl tomuto kroku společnosti LEGO krátce věnovat a porovnat tyto dva druhy obalů.