Hlasujte o dvou nových LEGO Ideas setech!

Hlasujte o dvou nových LEGO Ideas setech!

Ideas, Disney

LEGO tento týden spustilo hlasování o dvou budoucích LEGO Ideas setech, do kterého se můžete zapojit i vy!

Konkrétně se hlasuje o budoucím GWP setu (dárek k nákupu) a také o novém LEGO Ideas setu s licencí Disney. Hlasovat můžete na oficiálních stránkách LEGO Ideas.

100 YEARS OF FAIRYTALES!

Disney tento rok slaví 100 let a v rámci toho LEGO vydalo mnoho speciálních LEGO Disney sad. Navíc však byla spuštěna i výzva oslavující Disney a jeden z pěti finalistů bude vybrán a jeho model bude vydán po klasickém přepracování jako oficiální LEGO set. Vítěz vzejde z fanouškovského hlasování, které končí 20. července a vítěz pak bude oznámen 1. září. Samotná oficiální sada se však dostane na trh pravděpodobně v průběhu příštího roku.

Hlasovat

ME, MYSELF AND I

Druhá LEGO Ideas výzva, ve které můžete hlasovat o budoucím LEGO Ideas setu je výzva s názvem ME, MYSELF AND I oslavující řekněme volný čas a zábavu. Zde je však rovnou 15 finalistů, hlasování končí již 11. července a vítěz bude oznámen 18. července. Vítězná sada bude opět přepracována a vydána nejspíše v průběhu roku 2024. Tato vítězná sada se však nestane klasickým prodávaným LEGO setem, ale půjde o GWP (dárek k nákupu na LEGO shopu a v LEGO Storu).

Hlasovat

Pro jaké modely budete hlasovat? Napište nám do komentářů

Líbí se mi

Autor

Mystery
Mystery
Jsem dlouholetý fanoušek LEGO stavebnic a zapálený stavitel. Rád sleduji aktuální novinky ohledně LEGO setů, časopisů, filmů i seriálů a velké události spojené s LEGO. Má oblíbená témata jsou především Ninjago a Technic, ale zajímám se v podstatě o všechny sety, které vyjdou. Mimo to se také snažím, co nejvíce komunikovat s českou a slovenskou komunitou LEGO fanoušků.

Diskuze

Vyjádři svůj názor s ostatními
Pro přidání komentáře je třeba se přihlásit nebo registrovat.
Žádné komentáře
Prozatím tu není žádný komentář. Buďte první, kdo začne diskuzi.

Doporučujeme

Další články, které by tě mohli zajímat
LEGO chystané nové řady pro rok 2024

LEGO chystané nové řady pro rok 2024

V tomto roce podle důvěryhodných zvěstí dostaneme kromě již odhaleného téma Animal Crossing také další 4 zcela nové LEGO tematické řady, z nichž některé budou pravděpodobně velice populární, a tak navzdory tomu, že podobné články založené na zvěstích obvykle nezveřejňujeme jsme pro vás shromáždili dosavadní informace o těchto nových LEGO řadách a chceme se o ně s vámi podělit.

Recenze | LEGO plastové x papírové sáčky

Recenze | LEGO plastové x papírové sáčky

Letošní rok přináší v LEGO světě mimo jiné i velký přechod z plastových sáčků na sáčky papírové. V této recenzi bych se tak chtěl tomuto kroku společnosti LEGO krátce věnovat a porovnat tyto dva druhy obalů.