Hlasujte o novém LEGO Ideas setu

Hlasujte o novém LEGO Ideas setu

Ideas

LEGO dnes spouští hlasování o setu z řady LEGO Ideas.

Na začátku září LEGO vyhlásilo novou LEGO Ideas výzvu s názvem "CELEBRATE THE WONDER OF STEM!" a konečně dnes známe 4 finalisty této soutěže s tím, že vítěz bude vybrán podle hlasování fanoušků. Vítězný model, který by měl být oznámen 1.3.2024 pak bude společností LEGO upraven a vydán jako oficiální set a to pravděpodobně v roce 2025. Níže najdete všechny modely finalistů této soutěže i s tlačítkem hlasovat, které vás odkáže přímo na stránku, kde můžete odevzdat svůj hlas pro vašeho favorita. Hlasování potrvá do 12.11.2023.

ANTIQUE MICROSCOPE

Hlasovat

KNOWLEDGE IS POWER

Hlasovat

HOW DO WE FLY? THE EVOLUTION OF THE AIRPLANE

Hlasovat

THE STEM BALL MACHINE

Hlasovat

Jaký model byste chtěli vidět jako budoucí LEGO Ideas set? Napište nám do komentářů.

Líbí se mi

Autor

Mystery
Mystery
Jsem dlouholetý fanoušek LEGO stavebnic a zapálený stavitel. Rád sleduji aktuální novinky ohledně LEGO setů, časopisů, filmů i seriálů a velké události spojené s LEGO. Má oblíbená témata jsou především Ninjago a Technic, ale zajímám se v podstatě o všechny sety, které vyjdou. Mimo to se také snažím, co nejvíce komunikovat s českou a slovenskou komunitou LEGO fanoušků.

Diskuze

Vyjádři svůj názor s ostatními
Pro přidání komentáře je třeba se přihlásit nebo registrovat.
Žádné komentáře
Prozatím tu není žádný komentář. Buďte první, kdo začne diskuzi.

Doporučujeme

Další články, které by tě mohli zajímat
LEGO chystané nové řady pro rok 2024

LEGO chystané nové řady pro rok 2024

V tomto roce podle důvěryhodných zvěstí dostaneme kromě již odhaleného téma Animal Crossing také další 4 zcela nové LEGO tematické řady, z nichž některé budou pravděpodobně velice populární, a tak navzdory tomu, že podobné články založené na zvěstích obvykle nezveřejňujeme jsme pro vás shromáždili dosavadní informace o těchto nových LEGO řadách a chceme se o ně s vámi podělit.

Recenze | LEGO plastové x papírové sáčky

Recenze | LEGO plastové x papírové sáčky

Letošní rok přináší v LEGO světě mimo jiné i velký přechod z plastových sáčků na sáčky papírové. V této recenzi bych se tak chtěl tomuto kroku společnosti LEGO krátce věnovat a porovnat tyto dva druhy obalů.