Leak LEGO 10298 Vespa 125, jak bude vypadat a kdy nejspíš vyjde?

Leak LEGO 10298 Vespa 125, jak bude vypadat a kdy nejspíš vyjde?

Creator Expert

Unikli první fotografie toho, jak bude vypdat další nová stavebnice z tématu Creator Expert. Těšit se tentokrát můžeme na Italský skůtr Vespa 125 ve světle modré barvě, která připomíná LEGO 77942 Fiat 500 taktéž ve světle modré barvě. V tuto chvíli se zdá, že se jedná dokonce o stejnou barvu, jako byl právě světle modrý fiat.

Taktéž podle krabice víme, že se stavebnice bude obsahovat 1106 dílků, což je dokonce více než je samotná stavebnice LEGO 77942 Fiat 500 a LEGO 10269 Harley-Davidson® Fat Boy®.

Vzhledem k tomu, že LEGO na svém oficiálním italském instagramu zveřejnilo příspěvek, kde láká na facebookový stream 24. února, je dosti pravděpodobné, že právě v tuto dobu bude i nová Vespa 125 oficiálně potvrzena.

Všechny novinky sledujeme na našem discord serveru, proto, pokud o novinky máš zájem, stačí se přihlásit.

 

Líbí se mi

Autor

Filip Šandera
Filip Šandera
Jako malý kluk jsem měl LEGO stavebnice velmi rád, stejně jako každé malé dítě. V období puberty ho sice proložily další aktivity, ale na LEGO se přeci zapomenout nedá. Dnes je ze mě nejen vášnivý nadšenec, ale i AFOL, který LEGO miluje a zajímá se o čerstvé novinky. Nedám osobně dopustit na kategorie LEGO City, Creator Expert a na skvělé nápady z řad Ideas. Buduje tento nabitý portál se mnou, uvidíte sami, co dokážou milovníci LEGO stavebnic společně!
Pro přidání komentáře je třeba se přihlásit nebo registrovat.
Žádné komentáře
Prozatím tu není žádný komentář. Buďte první, kdo začne diskuzi.