LEGO Art Hokusai – Velká vlna | oficiální obrázky

LEGO Art Hokusai – Velká vlna | oficiální obrázky

Art, Nové sety

Jediným novým LEGO Art setem pro leden 2023 bude Hokusai – Velká vlna, což je set vycházející z obrazu japonského umělce Kacušika Hokusaiho. Tento set tedy vychází konkrétně z díla Velká vlna u pobřeží Kanagawy. Tento LEGO Art set není úplně klasický a stejně jako například set LEGO Ideas 21333 Vincent van Gogh – Hvězdná noc je částečně vystouplý, což by mělo pomoci k větší působivosti a především možnosti přidat více detailů. Na obrazu je zachyceno kromě velké vlny i pár člunů s lidmi, kteří v tomto případě představují potištěné dílky. Set má také neobvykle velký rámeček, který nemusíte nutně použít, ale nejspíše by měl dát obrazu více vyniknout.

Hokusai – Velká vlna

 

Číslo stavebnice:
31208
Počet dílků:
1810
Počet minifigurek:
-
Doporučená cena:
2499 Kč
Datum vydání:
1. ledna
Více informací o stavebnici

Líbí se vám tento netradiční nový LEGO Art set? Dejte nám vědět v komentářích.

Líbí se mi

Autor

Mystery
Mystery
Jsem dlouholetý fanoušek LEGO stavebnic a zapálený stavitel. Rád sleduji aktuální novinky ohledně LEGO setů, časopisů, filmů i seriálů a velké události spojené s LEGO. Má oblíbená témata jsou především Ninjago a Technic, ale zajímám se v podstatě o všechny sety, které vyjdou. Mimo to se také snažím, co nejvíce komunikovat s českou a slovenskou komunitou LEGO fanoušků.
Pro přidání komentáře je třeba se přihlásit nebo registrovat.
Žádné komentáře
Prozatím tu není žádný komentář. Buďte první, kdo začne diskuzi.
LEGO & Vesmír 2024

LEGO & Vesmír 2024

LEGO tento rok propojilo značnou část svého portfólia s tématem vesmíru. Pojďme se podívat jaké sety byly v tomto "znamení" vydány, jestli je něco spojuje a co můžeme očekávat v blízké budoucnosti.