LEGO Ideas 21346 Rodinný strom odhalen

LEGO Ideas 21346 Rodinný strom odhalen

Ideas, Nové sety

LEGO dnes představuje LEGO Ideas novinku pro únor 2024, kterou bude rodinný strom.

LEGO Ideas rodinný strom ztvárňuje velký strom s tmavě červeným listím, který je navíc umístěn na podstavci. Set obsahuje spousta menších doplňkových dílků, kterými si můžete strom a krajinu kolem něho přizpůsobit, navíc se tyto doplňky dají schovat do podstavce. Součástí sady je i 16 držáčků na fotky, kterými si můžete ozdobit strom, což částečně zachycuje nápad původního LEGO Ideas modelu. Zatím nemohu s jistotou říci, zda tento set bude tři měsíce exkluzivní pro LEGO nebo zda se bude prodávat běžně jako nedávno vydaný LEGO 21345 Fotoaparát Polaroid OneStep SX-70.

Rodinný strom

 

Číslo stavebnice:
21346
Počet dílků:
1040
Počet minifigurek:
-
Doporučená cena:
2149 Kč
Datum vydání:
1.2.2024
Více informací o stavebnici

 

Zaujal vás nový LEGO Rodinný strom? Dejte nám vědět v komentářích.

Líbí se mi

Autor

Mystery
Mystery
Jsem dlouholetý fanoušek LEGO stavebnic a zapálený stavitel. Rád sleduji aktuální novinky ohledně LEGO setů, časopisů, filmů i seriálů a velké události spojené s LEGO. Má oblíbená témata jsou především Ninjago a Technic, ale zajímám se v podstatě o všechny sety, které vyjdou. Mimo to se také snažím, co nejvíce komunikovat s českou a slovenskou komunitou LEGO fanoušků.
Pro přidání komentáře je třeba se přihlásit nebo registrovat.
Žádné komentáře
Prozatím tu není žádný komentář. Buďte první, kdo začne diskuzi.
LEGO & Vesmír 2024

LEGO & Vesmír 2024

LEGO tento rok propojilo značnou část svého portfólia s tématem vesmíru. Pojďme se podívat jaké sety byly v tomto "znamení" vydány, jestli je něco spojuje a co můžeme očekávat v blízké budoucnosti.