LEGO oznamuje nové herní téma Animal Crossing!

LEGO oznamuje nové herní téma Animal Crossing!

Různé

LEGO dnes oficiálně oznamuje nové téma Animal Crossing!

LEGO má na trhu aktuálně dvě videoherní témata (nepočítaje Icons a Ideas, kde jsou občas sety založené na videohrách), kterými jsou Super Mario, za kterým stojí společnost Nintendo a také letos představený Sonic the Hedgehog. Právě se společností Nintendo se LEGO znovu spojí, aby přineslo v přístím roce zcela nové téma Animal Crossing. Spolu s oznámením této řady LEGO vypustilo i krátký teaser ukazující nové minifigurky z tohoto herního světa, které jak mnozí fanoušci zmiňují připomínají staré LEGO téma Fabuland. Celý teaser můžete zhlédnout zde.

O setech k Animal Crossing toho nevíme mnoho, ale nejpíše by měli přijít v březnu přístího roku. První informace o těchto setech můžete najít v našem seznamu setů pro rok 2024.

Co říkáte na postavičky z Animal Crossing světa a těšíte se na tuto novou LEGO řadu? Dejte nám vědět v komentářích.

Líbí se mi

Autor

Mystery
Mystery
Jsem dlouholetý fanoušek LEGO stavebnic a zapálený stavitel. Rád sleduji aktuální novinky ohledně LEGO setů, časopisů, filmů i seriálů a velké události spojené s LEGO. Má oblíbená témata jsou především Ninjago a Technic, ale zajímám se v podstatě o všechny sety, které vyjdou. Mimo to se také snažím, co nejvíce komunikovat s českou a slovenskou komunitou LEGO fanoušků.

Diskuze

Vyjádři svůj názor s ostatními
Pro přidání komentáře je třeba se přihlásit nebo registrovat.
Žádné komentáře
Prozatím tu není žádný komentář. Buďte první, kdo začne diskuzi.

Doporučujeme

Další články, které by tě mohli zajímat
LEGO chystané nové řady pro rok 2024

LEGO chystané nové řady pro rok 2024

V tomto roce podle důvěryhodných zvěstí dostaneme kromě již odhaleného téma Animal Crossing také další 4 zcela nové LEGO tematické řady, z nichž některé budou pravděpodobně velice populární, a tak navzdory tomu, že podobné články založené na zvěstích obvykle nezveřejňujeme jsme pro vás shromáždili dosavadní informace o těchto nových LEGO řadách a chceme se o ně s vámi podělit.

Recenze | LEGO plastové x papírové sáčky

Recenze | LEGO plastové x papírové sáčky

Letošní rok přináší v LEGO světě mimo jiné i velký přechod z plastových sáčků na sáčky papírové. V této recenzi bych se tak chtěl tomuto kroku společnosti LEGO krátce věnovat a porovnat tyto dva druhy obalů.