LEGO přináší nový Zámek Disney jako vrchol letošních LEGO & Disney 100 oslav!

LEGO přináší nový Zámek Disney jako vrchol letošních LEGO & Disney 100 oslav!

Nové sety, Disney

LEGO v červenci vydá set, který představuje vrchol letošních oslav 100 let Disney ve spolupráci s LEGO.

Zámek Disney je jednou z největších ikon této značky a tak rozhodně není divu, že v rámci výročí 100 let Disney vydá LEGO tento set, který zároveň nahradí starší stejnojmenný set 71040 Zámek Disney. Oproti svému předchůdci se liší barevným schématem, které je tentokrát v trochu "veselejších" barvách, má navíc ohňostroje, obsahuje o 757 kostiček více, součástí jsou jiné minifigurky a zásadně se liší interiérem.

 

Tato sada bude dostupná na LEGO.com již od 1. července pro VIP členy a pro ostatní pak 4. července a měla by nejpíše zůstat minimálně několik měsíců exkluzivní pro LEGO shop a store. V červenci společně s tím přijde na LEGO shop i odpovídající dárek k nákupu, nicméně ten ještě nebyl oficiálně odhalen, pokud by o něm náhodou nevyšel článek, tak upozornění na tento dárek k nákupu najdete později určitě v sekci Slevy a akce.

Zámek Disney

 

Číslo stavebnice:
43222
Počet dílků:
4837
Počet minifigurek:
8
Doporučená cena:
10199 Kč
Datum vydání:
1. července
Více informací o stavebnici

Zámek Disney samozřejmě nabízí působivý exteriér, ale kromě toho i zajímavý interiér, ve kterém můžete najít nespočet odkazů na různé Disney postavičky a jejich příběhy. Všimnout si můžete například tanečního otáčecího parketu pro Popelku a jejího prince, kouzelného krbu, který ukrývá kolovrátek z pohádky Šípková Růženka, kouzelné zrcadlo zlé královny ze Sněhurky a sedmi trpaslíků, stůl s hostinou z pohádky Kráska a Zvíře i mnoha dalších odkazů jako je dýně z Popelky, mop a kbelík pro čarodějova učně z filmu Fantazie, pádlo a obrázek odkazující na Vaianu, džinovu kouzelnou lampu z Aladina...

 

 

Součástí sady jsou 4 páry minifigurek a to konkrétně: Popelka, "krásný" princ, Sněhurka, princ Florian, princezna Tianu, princ Naveen, Locika a Flynn Rychlík.

Jak se vám líbí tato ikonická Disney stavebnice? Dejte nám vědět v komentářích.

Líbí se mi

Autor

Mystery
Mystery
Jsem dlouholetý fanoušek LEGO stavebnic a zapálený stavitel. Rád sleduji aktuální novinky ohledně LEGO setů, časopisů, filmů i seriálů a velké události spojené s LEGO. Má oblíbená témata jsou především Ninjago a Technic, ale zajímám se v podstatě o všechny sety, které vyjdou. Mimo to se také snažím, co nejvíce komunikovat s českou a slovenskou komunitou LEGO fanoušků.

Diskuze

Vyjádři svůj názor s ostatními
Pro přidání komentáře je třeba se přihlásit nebo registrovat.
Žádné komentáře
Prozatím tu není žádný komentář. Buďte první, kdo začne diskuzi.

Doporučujeme

Další články, které by tě mohli zajímat
LEGO chystané nové řady pro rok 2024

LEGO chystané nové řady pro rok 2024

V tomto roce podle důvěryhodných zvěstí dostaneme kromě již odhaleného téma Animal Crossing také další 4 zcela nové LEGO tematické řady, z nichž některé budou pravděpodobně velice populární, a tak navzdory tomu, že podobné články založené na zvěstích obvykle nezveřejňujeme jsme pro vás shromáždili dosavadní informace o těchto nových LEGO řadách a chceme se o ně s vámi podělit.

Recenze | LEGO plastové x papírové sáčky

Recenze | LEGO plastové x papírové sáčky

Letošní rok přináší v LEGO světě mimo jiné i velký přechod z plastových sáčků na sáčky papírové. V této recenzi bych se tak chtěl tomuto kroku společnosti LEGO krátce věnovat a porovnat tyto dva druhy obalů.