LEGO x Fortnite se blíží!

LEGO x Fortnite se blíží!

Různé, Games

Již minulý rok na jaře oznámili LEGO a Epic Games spolupráci, která se projevila například už v novém Ninjago seriálu (Ninjago: Dragons Rising), jenž je animovaný za pomoci Unreal Enginu vyvíjeného právě společností Epic Games.

Snad každého, kdo trochu zná Epic Games, hned při oznámení spolupráce napadlo, zda Epic Games nějak propojí svoji snad nejúspěšnější hru Fornite se světem LEGO. Odpověd je jak nyní s jistotou víme ano. Dnes ve 20:00 středoevropského času odstartuje ve hře Fortnite Live Event (LEGO může, avšak nemusí být nějakým způsobem součástí Live Eventu), který zakončí aktuální herní Chapter a odstartuje zcela novou, ve které bude právě i LEGO. Pokud se chcete připojit k Live Eventu je doporučeno se přihlásit do hry pár desítek minut předem, abyste se živě do hry vůbec dostali - případně můžete sledovat tuto událost živě na streamu některého z hráčů. Podle zvěstí se totiž v nové kapitole Fortnitu dočkáme toho, že hra bude sloužit jako výchozí brána do několika herních "módů" z nichž jeden bude vyhrazen pro LEGO. Samotný update k nové kapitole vyjde s největší pravděpodobností zítra s tím, že podle pověstí LEGO mód bude otevřen od 7.12.2024.

Kromě toho, že aktuálně v herním lobby Fortnitu najdete LEGO Fortnite Lamu se na japonské stránce lego.com objevil i obrázek nové LEGO Fortnite minifigurky. znamená to, že dostaneme i LEGO Fortnite sety? To zatím stále ještě s jistotou nevíme, nicméně více informací by mělo být odhaleno již velice brzy a o novinkách vás samozřejmě budeme informovat.

 

Hráli jste někdy Fortnite, a případně plánujete ho začít hrát jakmile se spustí LEGO mód? Napište nám do komentářů.

Líbí se mi

Autor

Mystery
Mystery
Jsem dlouholetý fanoušek LEGO stavebnic a zapálený stavitel. Rád sleduji aktuální novinky ohledně LEGO setů, časopisů, filmů i seriálů a velké události spojené s LEGO. Má oblíbená témata jsou především Ninjago a Technic, ale zajímám se v podstatě o všechny sety, které vyjdou. Mimo to se také snažím, co nejvíce komunikovat s českou a slovenskou komunitou LEGO fanoušků.

Diskuze

Vyjádři svůj názor s ostatními
Pro přidání komentáře je třeba se přihlásit nebo registrovat.
Žádné komentáře
Prozatím tu není žádný komentář. Buďte první, kdo začne diskuzi.

Doporučujeme

Další články, které by tě mohli zajímat
LEGO chystané nové řady pro rok 2024

LEGO chystané nové řady pro rok 2024

V tomto roce podle důvěryhodných zvěstí dostaneme kromě již odhaleného téma Animal Crossing také další 4 zcela nové LEGO tematické řady, z nichž některé budou pravděpodobně velice populární, a tak navzdory tomu, že podobné články založené na zvěstích obvykle nezveřejňujeme jsme pro vás shromáždili dosavadní informace o těchto nových LEGO řadách a chceme se o ně s vámi podělit.

Recenze | LEGO plastové x papírové sáčky

Recenze | LEGO plastové x papírové sáčky

Letošní rok přináší v LEGO světě mimo jiné i velký přechod z plastových sáčků na sáčky papírové. V této recenzi bych se tak chtěl tomuto kroku společnosti LEGO krátce věnovat a porovnat tyto dva druhy obalů.