LEGO Zelda set přichází letos v září!

LEGO Zelda set přichází letos v září!

Nové sety, Games

LEGO v září vydá set k oblíbené herní sérii The Legend of Zelda™!

The Legend of Zelda™ je světoznámá dobrodružná RPG hra od společnosti Nintendo, po jejímž převedení do LEGO setů toužili někteří fanoušci opravdu dlouho a hned několikrát se tak Zelda dostala do výběru LEGO Ideas (ačkoliv nikdy nebyl Zelda set vybrán jako jeden z výherců). Nakonec se však tedy dočkáme setu Great Deku Tree 2 v 1, který jak název říká umožňuje sestavit strom Great Deku rovnou ve dvou variantách plus zde najdete malou oddělenou stavbu Linkova domu. Strom Great Deku má pohyblivé rysy obličeje a adekvátně vybavený interiér. Jinak se jedná spíše o výstavní set pro dospělé, o čemž svědčí i cenovka 7599 Kč.

Great Deku Tree 2 v 1

 

Číslo stavebnice:
77092
Počet dílků:
2500
Počet minifigurek:
4
Doporučená cena:
7599 Kč
Datum vydání:
1.9.2024
Více informací o stavebnici

 

Minifigurky

V setu najdeme celkem 4 minifigurky, kterými jsou princezna Zelda a 3 verze hrdiny Linka.

Hráli jste někdy The Legend of Zelda™ a jak se vám líbí nový LEGO set vycházející z této hry? Dejte nám vědět v komentářích.

Líbí se mi

Autor

Mystery
Mystery
Jsem dlouholetý fanoušek LEGO stavebnic a zapálený stavitel. Rád sleduji aktuální novinky ohledně LEGO setů, časopisů, filmů i seriálů a velké události spojené s LEGO. Má oblíbená témata jsou především Ninjago a Technic, ale zajímám se v podstatě o všechny sety, které vyjdou. Mimo to se také snažím, co nejvíce komunikovat s českou a slovenskou komunitou LEGO fanoušků.
Pro přidání komentáře je třeba se přihlásit nebo registrovat.
Žádné komentáře
Prozatím tu není žádný komentář. Buďte první, kdo začne diskuzi.