McLaren P1 - Nový LEGO Technic Supersport

McLaren P1 - Nový LEGO Technic Supersport

Technic, Nové sety

LEGO Technic představuje nový oranžovo-černý supersport McLaren P1.

LEGO Technic již pravidelně každé 2 roky přichází s novým vozem do sběratelské série Technic Ultimate Car v měřítku 1:8. Letošní novinkou je McLaren P1, který se bude pyšnit detailním designem a několika funkcemi. LEGO McLaren P1 má otevíratelné dveře i kapotu, odnímatelnou zadní část pro přístup k pístovému motoru V8 a nechybí ani výsuvný spoiler. Vozidlo taktéž disponuje 7stupňovou převodovkou s řadicím bubnem. V setu také najdete výstavní plaketu s informacemi o tomto voze. Model vozidla měří přes 14 cm na výšku, 59 cm na délku a 25 cm na šířku. Dostupný pak bude od 1. srpna.

McLaren P1™

 

Číslo stavebnice:
42172
Počet dílků:
3893
Počet minifigurek:
-
Doporučená cena:
11399 Kč
Datum vydání:
1.8.2024
Více informací o stavebnici

 

Líbí se vám LEGO McLaren P1? Dejte nám vědět v komentářích.

Líbí se mi

Autor

Mystery
Mystery
Jsem dlouholetý fanoušek LEGO stavebnic a zapálený stavitel. Rád sleduji aktuální novinky ohledně LEGO setů, časopisů, filmů i seriálů a velké události spojené s LEGO. Má oblíbená témata jsou především Ninjago a Technic, ale zajímám se v podstatě o všechny sety, které vyjdou. Mimo to se také snažím, co nejvíce komunikovat s českou a slovenskou komunitou LEGO fanoušků.
Pro přidání komentáře je třeba se přihlásit nebo registrovat.
Žádné komentáře
Prozatím tu není žádný komentář. Buďte první, kdo začne diskuzi.
LEGO & Vesmír 2024

LEGO & Vesmír 2024

LEGO tento rok propojilo značnou část svého portfólia s tématem vesmíru. Pojďme se podívat jaké sety byly v tomto "znamení" vydány, jestli je něco spojuje a co můžeme očekávat v blízké budoucnosti.