Oficiální obrázky LEGO Ideas Disney Hokus pokus: Chatka sester Sandersonových

Oficiální obrázky LEGO Ideas Disney Hokus pokus: Chatka sester Sandersonových

Ideas, Nové sety

LEGO kromě dvou nových Icons setů vydalo dříve tento týden také obrázky nového LEGO Ideas setu s názvem Disney Hokus pokus: Chatka sester Sandersonových.

Tento set představuje 49. produkt z řady LEGO Ideas (pokud nepočítáme GWP sety) a je samozřejmě založen na filmu Hocus Pocus, který minulý rok dokonce dostal pokračování. Set ztvárňuje plně uzavřený dům čarodějnic a navíc také menší část stavby se vstupní branou. Produkt se dostane do prodeje 1. července pro VIP a 4. července pro všechny ostatní, 3 měsíce by měl pak zůstat exkluzivitou pro LEGO shop a LEGO Store a následně by se měl dostat i k vybraným prodejcům.

Disney Hokus pokus: Chatka sester Sandersonových

 

Číslo stavebnice:
21341
Počet dílků:
2316
Počet minifigurek:
6
Doporučená cena:
5799 Kč
Datum vydání:
1. července
Více informací o stavebnici

Původní návrh modelu LEGO Ideas, který vytvořila uživatelka TheAmbrinator, se značně otiskl i do finálního produktu a dostali jsme tak ucelenou budovu, která je otevíratelná a má plně vybavený interiér.

 

V čarodějnickém domku, který se stal zřejmě muzeem, najdeme prastarou knihu, postel pro všechny tři čarodějky, zavěšeného kostlivce v kleci, hrnec na čarodějnický lektar, který je navíc podsvícen světelnou kostkou, pavučiny a různé čarodějnické předměty. Jak můžete vidět na zadní straně krabice, tak set je otevíratelný, má jednu odnímatelnou část a také disponuje odklopitelnou střechou. Zvenčí domu je pak kromě fialového dýmu vanoucího z komínu výrazným prvkem třeba i mlýnské kolo.

 

Set obsahuje 6 minifigurek, kterými jsou Winifred Sandersonová, Sarah Sandersonová, Mary Sandersonová, Max Dennison, Dani Dennisonová a Allison Wattsová, dále tu je však také černý kocour, jenž představuje Thackeryho Binxe v kočičí podobě. Některé z minifigurek jsou zajímavé především tím, že přichází s novými hairpieci (vlasovými dílky).

Zaujal vás tento čarodějnický domek? Dejte nám vědět v komentářích.

Líbí se mi

Autor

Mystery
Mystery
Jsem dlouholetý fanoušek LEGO stavebnic a zapálený stavitel. Rád sleduji aktuální novinky ohledně LEGO setů, časopisů, filmů i seriálů a velké události spojené s LEGO. Má oblíbená témata jsou především Ninjago a Technic, ale zajímám se v podstatě o všechny sety, které vyjdou. Mimo to se také snažím, co nejvíce komunikovat s českou a slovenskou komunitou LEGO fanoušků.

Diskuze

Vyjádři svůj názor s ostatními
Pro přidání komentáře je třeba se přihlásit nebo registrovat.
Žádné komentáře
Prozatím tu není žádný komentář. Buďte první, kdo začne diskuzi.

Doporučujeme

Další články, které by tě mohli zajímat
LEGO chystané nové řady pro rok 2024

LEGO chystané nové řady pro rok 2024

V tomto roce podle důvěryhodných zvěstí dostaneme kromě již odhaleného téma Animal Crossing také další 4 zcela nové LEGO tematické řady, z nichž některé budou pravděpodobně velice populární, a tak navzdory tomu, že podobné články založené na zvěstích obvykle nezveřejňujeme jsme pro vás shromáždili dosavadní informace o těchto nových LEGO řadách a chceme se o ně s vámi podělit.

Recenze | LEGO plastové x papírové sáčky

Recenze | LEGO plastové x papírové sáčky

Letošní rok přináší v LEGO světě mimo jiné i velký přechod z plastových sáčků na sáčky papírové. V této recenzi bych se tak chtěl tomuto kroku společnosti LEGO krátce věnovat a porovnat tyto dva druhy obalů.