První pohled na LEGO Ideas 21344 Orient Express!

První pohled na LEGO Ideas 21344 Orient Express!

Ideas, Nové sety

LEGO dnes pravděpodobně omylem poskytlo první snímky nového setu LEGO Ideas 21344 Orient Express.

První obrázky byly zveřejněny v aktualizované verzi online LEGO katalogu pro dospělé a poskytují pěkný pohled, jak na kompletní stavbu, tak na pár detailů uvnitř vagonů. Jak můžete vidět, tak celá souprava se zdá býti dosti dlouhá a set by měl podle dostupných informací sestávat z 2540 dílků. V jednom z vagónů se pak nachází mimo jiné bar a ve druhém pohovka, postel a stolek. Vagony jsou sami o sobě na LEGO mimořádně dlouhé a jistě poskytnou ještě více detailů. Součástí sady je 8 minifigurek, mezi kterými nechybí například strojvedoucí, číšník nebo "nóbl" cestující. Podle pověstí měl vyjít původně tento set v listopadu letošního roku, avšak zdá se, že byl odložen na dosud neznámý termín. Cena setu by se pak pravděpodobně měla pohybovat okolo 7599 Kč.

Líbí se vám tento nový připravovaný LEGO Ideas set? Dejte nám vědět v komentářích.

Líbí se mi

Autor

Mystery
Mystery
Jsem dlouholetý fanoušek LEGO stavebnic a zapálený stavitel. Rád sleduji aktuální novinky ohledně LEGO setů, časopisů, filmů i seriálů a velké události spojené s LEGO. Má oblíbená témata jsou především Ninjago a Technic, ale zajímám se v podstatě o všechny sety, které vyjdou. Mimo to se také snažím, co nejvíce komunikovat s českou a slovenskou komunitou LEGO fanoušků.
Pro přidání komentáře je třeba se přihlásit nebo registrovat.
Žádné komentáře
Prozatím tu není žádný komentář. Buďte první, kdo začne diskuzi.
LEGO & Vesmír 2024

LEGO & Vesmír 2024

LEGO tento rok propojilo značnou část svého portfólia s tématem vesmíru. Pojďme se podívat jaké sety byly v tomto "znamení" vydány, jestli je něco spojuje a co můžeme očekávat v blízké budoucnosti.