Výsledky 3. kola 2021 LEGO Ideas jsou tu!

Výsledky 3. kola 2021 LEGO Ideas jsou tu!

Ideas

Jak jsme psali již v našem včerejším článku, tak dnes byly vydány výsledky 3. kola 2021 LEGO Ideas, ve kterém bylo úctyhodných 36 projektů od fan designerů. Navzdory mnoha povedeným modelům vybrala komise pouze jeden z těchto projektů, který se stane oficiálním setem a tím je HOCUS POCUS - THE SANDERSON SISTERS' COTTAGE - UPDATED na motivy stejnojmenného filmu. Fan designérka TheAmbrinator, která navrhla tento model již dříve zkoušela štěstí s tímto setem, ale tehdy nebyl vybrán. Nicméně se nevzdala a se svou vylepšenou verzí tohoto modelu již uspěla. Oficiální set LEGO by se měl dostat na trh ke konci příštího roku případně až v roce 2024. Další kolo výběru nových LEGO Ideas setů se chystá na podzim a tentokrát se bude vybírat dokonce z 39 projektů.

Těšíte se na tento set nebo jste měli jiného favorita? Dejte nám vědět v komentářích.

Líbí se mi

Autor

Mystery
Mystery
Jsem dlouholetý fanoušek LEGO stavebnic a zapálený stavitel. Rád sleduji aktuální novinky ohledně LEGO setů, časopisů, filmů i seriálů a velké události spojené s LEGO. Má oblíbená témata jsou především Ninjago a Technic, ale zajímám se v podstatě o všechny sety, které vyjdou. Mimo to se také snažím, co nejvíce komunikovat s českou a slovenskou komunitou LEGO fanoušků.
Pro přidání komentáře je třeba se přihlásit nebo registrovat.
Celkem 2 komentáře
gargy
gargy
nechápu ... takový pěkný kousky se tam našly ... a vyberou tohle ... asi aby ušetřili za licenci, nebo nevím ... jsem zklamaný
1 odpoveď na komentář od gargy
MrFiliper
MrFiliper
Už jsem byl smířený, že nevyjdou sety, které se mi líbí. Tak to většinou bylo i v předešlých kolech, ale tentokrát pouze 1 set, docela jsem se divil :(
LEGO & Vesmír 2024

LEGO & Vesmír 2024

LEGO tento rok propojilo značnou část svého portfólia s tématem vesmíru. Pojďme se podívat jaké sety byly v tomto "znamení" vydány, jestli je něco spojuje a co můžeme očekávat v blízké budoucnosti.