LEGO 5007464 Vánoční plyšový Chewbacca™

LEGO 5007464 Vánoční plyšový Chewbacca™
LEGO 5007464 Vánoční plyšový Chewbacca™ LEGO 5007464 Vánoční plyšový Chewbacca™ LEGO 5007464 Vánoční plyšový Chewbacca™ LEGO 5007464 Vánoční plyšový Chewbacca™
Rok vydání 2022
Přidat na seznam přání
Přidat do sbírky
Nastavit hlídacího psa na tuto stavebnici
Popis lega
Nalaďte se na vánoční notu s plyšovým Chewbaccou od LEGO® Star Wars™. Sběratelský plyšák vám připomene obřího chlupáče z planety Kashyyyk, tentokrát v santovské čepičce a s měkkým lízátkem. Jedná se o ideálního společníka pro mladé fanoušky série Star Wars na všechny vánoční výlety do dalekých, předalekých galaxií. Díky robustní konstrukci a plochým nohám může tento Wookie stát vzpřímeně na výstavce – pokud právě nebude součástí nějakého herního dobrodružství.
  • Vánoční plyšový Chewbacca – Roztomilá plyšová verze minifigurky LEGO® kultovního Chewbaccy ze ságy Star Wars™ se santovskou čepicí a lízátkem – ideální volba na mazlení, na hraní i na výstavku.
  • Měkoučký a rozkošný – 100% polyesterová tkanina s vyšívanými zdobnými detaily. Vyplněno polyethylenovýmii granulemi
  • Díky robustnímu zpracování a plochým nohám může figurka stát na rovném povrchu – Vánoční plyšový Chewbacca měří přes 35 cm na výšku a poslouží jako zábavný dárek k Vánocům pro děti a fanoušky Star Wars™ všech věkových kategorií
Našli jsme 1 nabídku z e-shopů
lego.cz
skladem
899 Kč
Aktuálně jsme nenašli žádné nabídky z bazarů
Chcete zobrazit nabídky z bazarů?
Sbazar.cz logo
3 599 Kč
Bazos.cz logo
3 699 Kč
Sbazar.cz logo
3 799 Kč
Nechcete reklamy? Zkuste Briky Premium a zbavíte se reklam, navíc podpoříte projekt!

Doporučujeme

Články, které se vztahují k tomuto setu
LEGO časopisy | vše co potřebujete vědět

LEGO časopisy | vše co potřebujete vědět

LEGO časopisy jsou již několik let zajímavou součástí LEGO produktů. Časopisy byly a jsou oblíbené především díky tomu, že za cenu několika desítek korun (několik euro) získáte nejen samotný časopis, ale také figurku či mini stavbu, navíc v poslední době se objevují v časopisech i vzácnější figurky. V článku se dočtete všechny podstatné věci k LEGO časopisům.