Vánoční LEGO® soutěž je tady! Čekají na vás jedinečné soutěže, kterých se může zúčastnit každý. Stačí jen splnit podmínky soutěže a můžete to být právě vy, kteří vyhrají LEGO® stavebnice.

Každý chceme alespoň jedno za život něco vyhrát. Někteří v loterii či ve sportce, ovšem fanouškům LEGO® stačí, když by vyhráli nějaký ten set. Nebo možná obojí, aby si za peněžitou výhru mohli koupit všechny sety.

Letos se jedná o první vánoční soutěž na Briky, které se můžete zúčastnit. Vybrali jsme 3 speciální sety, o které si můžete zasoutěžit.

  • LEGO® Elfí domek (10275)
  • LEGO® Santovy sáně (40499)
  • LEGO® Adventní kalendář LEGO® Friends (41706)

Začínáme losovat výherce 1. prosince 2022. Využijte čas a zapojte se do soutěže ještě dnes!

Máte zájem i o další vánoční sety pro tento rok? Podívejte se na náš seznam tipů, ze kterých můžete vybírat.

Velká soutěž o LEGO® stavebnice

Elfí domek

+ poukaz v hodnotě 200 Kč do EshopOrlova

Máte rádi útulnou vánoční atmosféru? Chcete se vánočně naladit a poznat, jak bydlí elfové? Máme pro vás ten pravý set - LEGO® Elfí domek (10275).

Připomeňte si s touto stavebnicí vánoční tradice společně s Elfím domkem, který vás ohromí svou propracovaností a rozkošností. K elfím Vánocům jednoznačně patří vánoční stromeček s dárky, sáňky, a samozřejmě chytrý počítat, který si vede záznamy o hodných a zlobivých dětech.

Díky stavebnici probudíte radostnou vánoční atmosféru. Tento model skvěle poslouží také jako vánoční dárek pro vaše blízké.

Jak se do soutěže o toto LEGO zapojit?

Jestli máte zájem o tento set, stačí být aktivním podporovatelem Briky jakéhokoliv druhu předplatného.

Santovy sáně

+ poukaz v hodnotě 200 Kč do EshopOrlova

Chcete vidět, co si letos Santa veze na saních? LEGO® stavebnice Santovy sáně (40499) představuje skvělý předvánoční dárek, kterým nadchnete kohokoliv.

Zajistěte si, aby k vám Santa našel tu správnou cestu. Sáně společně se Santou vezou hromadu dárků, mezi kterými si najde každý. Samozřejmě nesmí chybět seznam dětí, které mu připravili jeho pomocníci o tom, kdo byl letos hodný. Nebylo by to LEGO®, kdyby nečekalo i další zajímavé překvapení.

Rozkošná čtveřice sobů táhnoucí sáně dostanou každého. Nechybí jim standardní postroj společně s detaily na zádech.

Jak se do soutěže o toto LEGO zapojit?

Jestli máte zájem o tento set, je potřeba jít na stránku Briky na Facebooku. Tam dát stránce LIKE, sdílet příspěvek s tímto setem + napsat pod příspěvek do komentářů, jakou LEGO® stavebnici byste si přáli k Vánocům.

Adventní kalendář LEGO® Friends

+ poukaz v hodnotě 200 Kč do EshopOrlova

Odpočítávejte dny do Vánoc s adventním kalendářem LEGO® Friends (41706). 24 mini modelů umožní dětem hrát si na stavění sněhuláka, bruslení, karaoke, vyrábění rakety a ochutnávání vánočních dobrot ve stáncích na trzích.

Tento adventní kalendář bude bavit ještě dlouho po Vánocích. Poskytne dětem stavitelský a herní zážitek, který si mohou užívat kdykoli znovu. Můžete roztočit kolo štěstí, postavy mohou shazovat plechovky pomocí vystřelovače a Santovy sáně lze zapojit za soba. Model lze kombinovat s ostatními stavebnicemi z městečka Heartlake.

Ideální předvánoční dárek pro děti, které milují hraní a sváteční období. Zkraťte jim čekání na Ježíška letos trochu kreativněji a místo čokoládového kalendáře jim pořiďte originální LEGO® Friends.

Jak se do soutěže o toto LEGO zapojit?

Jestli máte zájem o tento set, je potřeba jít na instagramový účet Briky. Musíte sledovat IG profil, dát LIKE příspěvku s tímto setem + napsat do komentářů, jakou LEGO® stavebnici byste si přáli k Vánocům.

Věděli jste že, když se na Briky registrujete nebo přihlásíte, můžete si vytvořit seznam přání a svojí sbírku LEGO stavebnic?
Meluzina
Meluzina
Výherce stavebnice Elfí dům.
Zatím neznámý
Real Medvidek
Výherce stavebnice Santovy sáně.
Nina Hollá
Nina Hollá
Výherce stavebnice Adventní kalendář LEGO® Friends.
Výherci budou náhodně losováni ze všech přihlášených uživatelů zvlášť na danou stavebnici. Výherce o Santovy sáně a LEGO Friends Adventní kalendář konaktujeme formou zprávy na instagramu/messengeru a označíme je v komentářích. Výherce Elfího domu kontaktujeme na email uvedený v profilu na Briky. Jména výherců zároveň uvedeme zde na stránkách.