Konečně nový LEGO Architecture set - Hrad Himedži!

Konečně nový LEGO Architecture set - Hrad Himedži!

Architecture, Nové sety

LEGO konečně poprvé v tomto roce přináší plnohodnotný nový LEGO Architecture set (tento rok vyšel jinak k Architecture pouze 1 GWP / VIP set - 40585 Svět divů), který vyjde již v srpnu a stejně jako nedávno představený set 10315 Tichá zahrada je založen na japonské tématice.

Již na první pohled typicky japonská stavba představuje Hrad Himedži a jeho nejbližší okolí v mikro měřítku. Tento set je opravdu čistě výstavní a tak nemá žádné funkce krom možnosti odebrání vrchní části této stavby, abyste se mohli podívat dovnitř. Model je však opravdu detailní a rozhodně působivý.

Hrad Himedži

 

Číslo stavebnice:
21060
Počet dílků:
2125
Počet minifigurek:
-
Doporučená cena:
4099 Kč
Datum vydání:
1. srpna
Více informací o stavebnici

Líbí se vám LEGO Hrad Himedži? Napište nám do komentářů.

Líbí se mi

Autor

Mystery
Mystery
Jsem dlouholetý fanoušek LEGO stavebnic a zapálený stavitel. Rád sleduji aktuální novinky ohledně LEGO setů, časopisů, filmů i seriálů a velké události spojené s LEGO. Má oblíbená témata jsou především Ninjago a Technic, ale zajímám se v podstatě o všechny sety, které vyjdou. Mimo to se také snažím, co nejvíce komunikovat s českou a slovenskou komunitou LEGO fanoušků.

Diskuze

Vyjádři svůj názor s ostatními
Pro přidání komentáře je třeba se přihlásit nebo registrovat.
Žádné komentáře
Prozatím tu není žádný komentář. Buďte první, kdo začne diskuzi.

Doporučujeme

Další články, které by tě mohli zajímat
LEGO chystané nové řady pro rok 2024

LEGO chystané nové řady pro rok 2024

V tomto roce podle důvěryhodných zvěstí dostaneme kromě již odhaleného téma Animal Crossing také další 4 zcela nové LEGO tematické řady, z nichž některé budou pravděpodobně velice populární, a tak navzdory tomu, že podobné články založené na zvěstích obvykle nezveřejňujeme jsme pro vás shromáždili dosavadní informace o těchto nových LEGO řadách a chceme se o ně s vámi podělit.

Recenze | LEGO plastové x papírové sáčky

Recenze | LEGO plastové x papírové sáčky

Letošní rok přináší v LEGO světě mimo jiné i velký přechod z plastových sáčků na sáčky papírové. V této recenzi bych se tak chtěl tomuto kroku společnosti LEGO krátce věnovat a porovnat tyto dva druhy obalů.