LEGO 42159 Yamaha MT-10 SP | oficiální obrázky

LEGO 42159 Yamaha MT-10 SP | oficiální obrázky

Nové sety, Technic

LEGO konečně představilo poslední z letošních LEGO Technic novinek a to motorku Yamaha MT-10 SP, která vyjde již v srpnu!

Motorky jsou posledních pár let v LEGO Technic poměrně na vzestupu a tento rok tak dostáváme krom Batmanovy motorky i moderní motorku Yamaha MT-10 SP, která je svými rozměry (25 cm na výšku, 44 cm na délku a 15 cm na šířku) srovnatelná s BMW M 1000 RR z minulého roku. Yamaha MT-10 SP se může chlubit především svým autentickým vzhledem a jistě působivým barevným podáním. Motorce ovšem nechybí, jak je již zvykem funkční odpružení, stojánek anebo točivý motor se 4 válci avšak i 3stupňová převodovka. Set obsahuje přímo i výstavní stojánek pro celou motorku (viz. 2. a 3. obrázek). Narozdíl od předchozích LEGO Technic motocyklů bylo pro tento set vytvořeno i rozšíření v rámci LEGO AR aplikace. Cena sady je 5799 Kč a obsahuje 1478 kostek, což dává bohužel ne moc příznivých 3,92 Kč za dílek.

Yamaha MT-10 SP

 

Číslo stavebnice:
42159
Počet dílků:
1478
Počet minifigurek:
-
Doporučená cena:
5799 Kč
Datum vydání:
1. srpna
Více informací o stavebnici

Zaujala vás tato novinka z řady Technic? Dejte nám vědět v komentářích.

Líbí se mi

Autor

Mystery
Mystery
Jsem dlouholetý fanoušek LEGO stavebnic a zapálený stavitel. Rád sleduji aktuální novinky ohledně LEGO setů, časopisů, filmů i seriálů a velké události spojené s LEGO. Má oblíbená témata jsou především Ninjago a Technic, ale zajímám se v podstatě o všechny sety, které vyjdou. Mimo to se také snažím, co nejvíce komunikovat s českou a slovenskou komunitou LEGO fanoušků.

Diskuze

Vyjádři svůj názor s ostatními
Pro přidání komentáře je třeba se přihlásit nebo registrovat.
Žádné komentáře
Prozatím tu není žádný komentář. Buďte první, kdo začne diskuzi.

Doporučujeme

Další články, které by tě mohli zajímat
LEGO chystané nové řady pro rok 2024

LEGO chystané nové řady pro rok 2024

V tomto roce podle důvěryhodných zvěstí dostaneme kromě již odhaleného téma Animal Crossing také další 4 zcela nové LEGO tematické řady, z nichž některé budou pravděpodobně velice populární, a tak navzdory tomu, že podobné články založené na zvěstích obvykle nezveřejňujeme jsme pro vás shromáždili dosavadní informace o těchto nových LEGO řadách a chceme se o ně s vámi podělit.

Recenze | LEGO plastové x papírové sáčky

Recenze | LEGO plastové x papírové sáčky

Letošní rok přináší v LEGO světě mimo jiné i velký přechod z plastových sáčků na sáčky papírové. V této recenzi bych se tak chtěl tomuto kroku společnosti LEGO krátce věnovat a porovnat tyto dva druhy obalů.