LEGO 76429 Mluvící Moudrý klobouk vám poví, do které koleje patříte

LEGO 76429 Mluvící Moudrý klobouk vám poví, do které koleje patříte

Harry Potter, Nové sety

LEGO Harry Potter v březnu představí sestavitelný Moudrý klobouk, který obsahuje zvukovou kostku.

Moudrý klobouk ve filmech s Harrym Potterem přiděluje novým žákům Bradavic jejich kolej, a to tak, že si ho dotyčný žák umístí na hlavu a Moudrý klobouk podle vlastností osoby a s případným přihlédnutím k přání žáka vybere kolej, do které ho zařadí. V LEGO podobě si můžete tento ikonický klobouk z Harryho Pottera nejen sestavit, ale dokonce i vyzkoušet jeho filmovou funkci, tedy přidělení koleje, a to tak, že aktivujete zvukovou kostku uvnitř klobouku - aktivace se provádí buď stisknutím špičky klobouku nebo nasazením klobouku na hlavu respektive zmáčknutím určité části ve spodu klobouku (klobouk si musíte na hlavě držet, protože má průměr jen 19 cm a na hlavu se vám tak ani nebude vejít). Moudrý klobouk by po aktivaci zvukové kostky měl vydat jednu ze 31 připravených "hlášek", které vás přidělí do jedné z Bradavických kolejí (Nebelvír, Mrzimor, Zmijozel, Havraspár), případně by měl zazpívat jakousi píseň (podle popisku na LEGO.com). Stisknutím špičky klobouku pak mimo aktivaci zvukové kostky můžete hýbat s pusou a obočím Moudrého klobouku. Set přichází také s podstavem a figurkou Harryho Pottera, který má na sobě Moudrý klobouk v minifigurkovém měřítku.

Mluvící Moudrý klobouk

 

Číslo stavebnice:
76429
Počet dílků:
561
Počet minifigurek:
1
Doporučená cena:
2369 Kč
Datum vydání:
1.3.2024
Více informací o stavebnici

 

Líbí se vám Moudrý klobouk v LEGO podobě a co říkáte na zvukovou kostku? Dejte nám vědět v komentářích.

Líbí se mi

Autor

Mystery
Mystery
Jsem dlouholetý fanoušek LEGO stavebnic a zapálený stavitel. Rád sleduji aktuální novinky ohledně LEGO setů, časopisů, filmů i seriálů a velké události spojené s LEGO. Má oblíbená témata jsou především Ninjago a Technic, ale zajímám se v podstatě o všechny sety, které vyjdou. Mimo to se také snažím, co nejvíce komunikovat s českou a slovenskou komunitou LEGO fanoušků.

Diskuze

Vyjádři svůj názor s ostatními
Pro přidání komentáře je třeba se přihlásit nebo registrovat.
Žádné komentáře
Prozatím tu není žádný komentář. Buďte první, kdo začne diskuzi.

Doporučujeme

Další články, které by tě mohli zajímat
LEGO chystané nové řady pro rok 2024

LEGO chystané nové řady pro rok 2024

V tomto roce podle důvěryhodných zvěstí dostaneme kromě již odhaleného téma Animal Crossing také další 4 zcela nové LEGO tematické řady, z nichž některé budou pravděpodobně velice populární, a tak navzdory tomu, že podobné články založené na zvěstích obvykle nezveřejňujeme jsme pro vás shromáždili dosavadní informace o těchto nových LEGO řadách a chceme se o ně s vámi podělit.

Recenze | LEGO plastové x papírové sáčky

Recenze | LEGO plastové x papírové sáčky

Letošní rok přináší v LEGO světě mimo jiné i velký přechod z plastových sáčků na sáčky papírové. V této recenzi bych se tak chtěl tomuto kroku společnosti LEGO krátce věnovat a porovnat tyto dva druhy obalů.