LEGO Creator oslňuje novými zvířátky z lesa i z moře

LEGO Creator oslňuje novými zvířátky z lesa i z moře

Creator, Nové sety

LEGO již v lednu představilo pod řadou Creator nové zvířací sety, konkrétně žirafu a páva, avšak hned v březnu se dočkámě dalších dvou zvířecích setů, které představí lesní zvířátka a také živočichy z moře.

Právě obrázky zvířátek z lesa se objevily na internetu již několik dní zpět, kdy je předčasně zveřejnil zahraniční prodejce a během těchto pár dnů si tento set získal neskutěčnou popularitu a osobně jsem na tento set nezaznamnal snad žádný negativní komentář, ba přesně naopak. Tento set každopadně představí jako hlavní model lišku s menší stavbou pařezu a jehličnatého stromku, ovšem jak je u Creatoru zvykem můžete model přeskládat také na další dva modely, kterými jsou v tomto případě sova a veverka. Druhý nový set pak představí mořské živočichy, kteří nejsou tak detailně zpracovaní, avšak je jich v každé variantě sestavení více a navíc u nich vždy najdete i kousek sestavitelného "mořského prostředí".

Zvířátka z lesa: Liška obecná

 

Číslo stavebnice:
31154
Počet dílků:
667
Počet minifigurek:
-
Doporučená cena:
1219 Kč
Datum vydání:
1.3.2024
Více informací o stavebnici

Mořští živočichové

 

Číslo stavebnice:
31158
Počet dílků:
421
Počet minifigurek:
-
Doporučená cena:
699 Kč
Datum vydání:
1.3.2024
Více informací o stavebnici

Zaujala vás nová zvířátka z LEGO Creator? Dejte nám vědět v komentářích.

Líbí se mi

Autor

Mystery
Mystery
Jsem dlouholetý fanoušek LEGO stavebnic a zapálený stavitel. Rád sleduji aktuální novinky ohledně LEGO setů, časopisů, filmů i seriálů a velké události spojené s LEGO. Má oblíbená témata jsou především Ninjago a Technic, ale zajímám se v podstatě o všechny sety, které vyjdou. Mimo to se také snažím, co nejvíce komunikovat s českou a slovenskou komunitou LEGO fanoušků.

Diskuze

Vyjádři svůj názor s ostatními
Pro přidání komentáře je třeba se přihlásit nebo registrovat.
Žádné komentáře
Prozatím tu není žádný komentář. Buďte první, kdo začne diskuzi.

Doporučujeme

Další články, které by tě mohli zajímat
LEGO chystané nové řady pro rok 2024

LEGO chystané nové řady pro rok 2024

V tomto roce podle důvěryhodných zvěstí dostaneme kromě již odhaleného téma Animal Crossing také další 4 zcela nové LEGO tematické řady, z nichž některé budou pravděpodobně velice populární, a tak navzdory tomu, že podobné články založené na zvěstích obvykle nezveřejňujeme jsme pro vás shromáždili dosavadní informace o těchto nových LEGO řadách a chceme se o ně s vámi podělit.

Recenze | LEGO plastové x papírové sáčky

Recenze | LEGO plastové x papírové sáčky

Letošní rok přináší v LEGO světě mimo jiné i velký přechod z plastových sáčků na sáčky papírové. V této recenzi bych se tak chtěl tomuto kroku společnosti LEGO krátce věnovat a porovnat tyto dva druhy obalů.