LEGO Disney  43232 Let Petra Pana a Wendy nad Londýnem oficiální obrázky!

LEGO Disney 43232 Let Petra Pana a Wendy nad Londýnem oficiální obrázky!

Nové sety, Disney

Vedle LEGO setu Zámek Disney, vydala společnost LEGO tento týden také obrázky zářiového Disney setu 43232 Let Petra Pana a Wendy nad Londýnem, který představuje vůbec první oficiální LEGO Disney diorama.

Model samozřejmě vychází z pohádky Petr Pan a konkrétně je tu zobrazen Londýn včetně Big Benu. Celý set je laděn do různých odstínů modré a navíc tu najdeme několik svítícíh prvků ve tměn jako je měsíc a hodiny na věži. Set vypadá, alespoň podle mého názoru až překvapivě dobře, nicméně za pouhých 466 dílků a 3 minifigurky musíte zaplatit 1629 Kč.

Let Petra Pana a Wendy nad Londýnem

 

Číslo stavebnice:
43232
Počet dílků:
466
Počet minifigurek:
3
Doporučená cena:
1629 Kč
Datum vydání:
1. září
Více informací o stavebnici

V setu najdete 3 minifigurky, kterými jsou Petr Pan, Zvonilka a exkluzivní figurka Wendy.

Zaujalo vás toto první LEGO Disney diorama? Dejte nám vědět v komentářích.

Líbí se mi

Autor

Mystery
Mystery
Jsem dlouholetý fanoušek LEGO stavebnic a zapálený stavitel. Rád sleduji aktuální novinky ohledně LEGO setů, časopisů, filmů i seriálů a velké události spojené s LEGO. Má oblíbená témata jsou především Ninjago a Technic, ale zajímám se v podstatě o všechny sety, které vyjdou. Mimo to se také snažím, co nejvíce komunikovat s českou a slovenskou komunitou LEGO fanoušků.

Diskuze

Vyjádři svůj názor s ostatními
Pro přidání komentáře je třeba se přihlásit nebo registrovat.
Žádné komentáře
Prozatím tu není žádný komentář. Buďte první, kdo začne diskuzi.

Doporučujeme

Další články, které by tě mohli zajímat
LEGO chystané nové řady pro rok 2024

LEGO chystané nové řady pro rok 2024

V tomto roce podle důvěryhodných zvěstí dostaneme kromě již odhaleného téma Animal Crossing také další 4 zcela nové LEGO tematické řady, z nichž některé budou pravděpodobně velice populární, a tak navzdory tomu, že podobné články založené na zvěstích obvykle nezveřejňujeme jsme pro vás shromáždili dosavadní informace o těchto nových LEGO řadách a chceme se o ně s vámi podělit.

Recenze | LEGO plastové x papírové sáčky

Recenze | LEGO plastové x papírové sáčky

Letošní rok přináší v LEGO světě mimo jiné i velký přechod z plastových sáčků na sáčky papírové. V této recenzi bych se tak chtěl tomuto kroku společnosti LEGO krátce věnovat a porovnat tyto dva druhy obalů.