LEGO Icons 10331 Ledňáček přiletí v únoru

LEGO Icons 10331 Ledňáček přiletí v únoru

Icons, Nové sety

LEGO dnes představuje pod řadou Icons nový zvířecí set v podobě výstavního ledňáčka.

LEGO leďnáček má typické modrooranžové zbarvení a je doplněn o výstavní podstavec s rákosím. Ptáček je zobrazen v póze, ve které právě vylétá z vody i se svou ulovenou rybkou. Hlava, křídla i drápky ledňáčka jsou pak částečně pohyblivé pro přizpůsobení pózy.

Ledňáček

 

Číslo stavebnice:
10331
Počet dílků:
834
Počet minifigurek:
-
Doporučená cena:
1219 Kč
Datum vydání:
1.2.2024
Více informací o stavebnici

 

LEGO Icons podtéma květin (Botanical Collection) se stalo velice úspěšným a možná i proto teď LEGO zkouší další potenciální hit v podobě výstavních zvířat, tak uvidíme co přinese čas.

Líbí se vám LEGO Ledňáček a chtěli byste vidět i další zvířecí tvory v LEGO Icons? Dejte nám vědět v komentářích.

Líbí se mi

Autor

Mystery
Mystery
Jsem dlouholetý fanoušek LEGO stavebnic a zapálený stavitel. Rád sleduji aktuální novinky ohledně LEGO setů, časopisů, filmů i seriálů a velké události spojené s LEGO. Má oblíbená témata jsou především Ninjago a Technic, ale zajímám se v podstatě o všechny sety, které vyjdou. Mimo to se také snažím, co nejvíce komunikovat s českou a slovenskou komunitou LEGO fanoušků.

Diskuze

Vyjádři svůj názor s ostatními
Pro přidání komentáře je třeba se přihlásit nebo registrovat.
Žádné komentáře
Prozatím tu není žádný komentář. Buďte první, kdo začne diskuzi.

Doporučujeme

Další články, které by tě mohli zajímat
LEGO chystané nové řady pro rok 2024

LEGO chystané nové řady pro rok 2024

V tomto roce podle důvěryhodných zvěstí dostaneme kromě již odhaleného téma Animal Crossing také další 4 zcela nové LEGO tematické řady, z nichž některé budou pravděpodobně velice populární, a tak navzdory tomu, že podobné články založené na zvěstích obvykle nezveřejňujeme jsme pro vás shromáždili dosavadní informace o těchto nových LEGO řadách a chceme se o ně s vámi podělit.

Recenze | LEGO plastové x papírové sáčky

Recenze | LEGO plastové x papírové sáčky

Letošní rok přináší v LEGO světě mimo jiné i velký přechod z plastových sáčků na sáčky papírové. V této recenzi bych se tak chtěl tomuto kroku společnosti LEGO krátce věnovat a porovnat tyto dva druhy obalů.