LEGO přináší exkluzivní set z filmu Duna: Atreides Royal Ornithopher!

LEGO přináší exkluzivní set z filmu Duna: Atreides Royal Ornithopher!

Icons, Nové sety

LEGO v únoru příštího roku vydá exkluzivní set k oceňovanému filmu Duna.

V roce 2021 se na plátna kin dostal snímek Duna, jenž byl velice dobře přijat jak kritiky, tak fanoušky filmu a stal se jedním z kinematografických snímků, o kterém musel slyšet snad každý. V té době LEGO k filmu žádné sety nevydalo, nicméně s příchodem pokračování filmu Duna, které je aktuálně plánované na březen 2024 LEGO tentokrát jeden set vydá. Konkrétně se bude jednat o vozidlo ornitoptéra z filmu Duna (2021). Tento letoun ve tvaru vážky můžete znát ze scén nad písečnými pláněmi.

Duna: Atreides Royal Ornithopher

 

Číslo stavebnice:
10327
Počet dílků:
1369
Počet minifigurek:
8
Doporučená cena:
4099 Kč
Datum vydání:
1. února 2024
Více informací o stavebnici

Tento set nebude pouze výstavní a nabídne i několik funkcí. Tou první je zatahovací podvozek, který souvisí s další funkcí a to zatahováním a roztahováním křídel, model si tak můžete snadno dát jak do letové, tak do přistávací pózy. Samotná křídla pak navíc poskytují i možnost pohybu nahoru a dolu, čímž můžete simulovat let ornitoptéry. Posledním funkčním prvkem je otevírací kokpit, abyste mohli pár figurek posadit přimo do vozidla.

 

Důležitým aspektem tohoto setu jsou i figurky, kterých set obsahuje 8. Najdete tu tak hlavní postavu filmu Paula Atreidesa a dále postavy lady Jessica, Gurney Halleck, Chani, Leto Atreides, Liet Kynes, Duncan Idaho a zvláště nápadnou figurku barona Harkonnena ve velice dlouhé róbě.

Těšíte se na LEGO ornitoptéru z filmu Duna? Dejte nám vědět do komentářů.

Líbí se mi

Autor

Mystery
Mystery
Jsem dlouholetý fanoušek LEGO stavebnic a zapálený stavitel. Rád sleduji aktuální novinky ohledně LEGO setů, časopisů, filmů i seriálů a velké události spojené s LEGO. Má oblíbená témata jsou především Ninjago a Technic, ale zajímám se v podstatě o všechny sety, které vyjdou. Mimo to se také snažím, co nejvíce komunikovat s českou a slovenskou komunitou LEGO fanoušků.

Diskuze

Vyjádři svůj názor s ostatními
Pro přidání komentáře je třeba se přihlásit nebo registrovat.
Žádné komentáře
Prozatím tu není žádný komentář. Buďte první, kdo začne diskuzi.

Doporučujeme

Další články, které by tě mohli zajímat
LEGO chystané nové řady pro rok 2024

LEGO chystané nové řady pro rok 2024

V tomto roce podle důvěryhodných zvěstí dostaneme kromě již odhaleného téma Animal Crossing také další 4 zcela nové LEGO tematické řady, z nichž některé budou pravděpodobně velice populární, a tak navzdory tomu, že podobné články založené na zvěstích obvykle nezveřejňujeme jsme pro vás shromáždili dosavadní informace o těchto nových LEGO řadách a chceme se o ně s vámi podělit.

Recenze | LEGO plastové x papírové sáčky

Recenze | LEGO plastové x papírové sáčky

Letošní rok přináší v LEGO světě mimo jiné i velký přechod z plastových sáčků na sáčky papírové. V této recenzi bych se tak chtěl tomuto kroku společnosti LEGO krátce věnovat a porovnat tyto dva druhy obalů.