Mystická čarodějnice již brzy jako dárek k nákupu!

Mystická čarodějnice již brzy jako dárek k nákupu!

Creator, Nové sety

Je skoro polovina října a to znamená, že se velice rychle blíží Halloween. LEGO tak v této souvislosti bude od 14. října nabízet nový set s názvem Mystická čarodějnice jako dárek k nákupu.

Tento nový LEGO Creator set bude na LEGO.com jako dárek k nákupu od 14. do 31. října 2022 nebo do vyprodání zásob a to při nákupu nad 100 € (2605 Kč).
*tato částka nemusí být přesná

Mystická čarodějnice

Číslo stavebnice: 40562
Počet dílků: 257
Počet minifigurek: -
Doporučená cena: GWP (499 Kč)
Datum vydání: 14. října

Set vyobrazuje jeden z poměrně typických designů čarodějnic, tedy zelenou kůži a tmavé barvy oblečení, kterými jsou v tomto případě především černá a fialová. Jako doplňky má u sebe čarodějnice své koště, pavouka, ropuchu, kouzelnou hůlku a dýni. Malým vroubkem na designu čarodějnice jsou záda, která jsou plochá a nijak nezakrytá, avšak velkým plusem u tohoto setu jsou 2 alternativní modely, kterými jsou čarodějnická kočka a drak.

Jak se vám líbí tento speciální halloweenský dárek k nákupu? Dejte nám vědět v komentářích.

Líbí se mi

Autor

Mystery
Mystery
Jsem dlouholetý fanoušek LEGO stavebnic a zapálený stavitel. Rád sleduji aktuální novinky ohledně LEGO setů, časopisů, filmů i seriálů a velké události spojené s LEGO. Má oblíbená témata jsou především Ninjago a Technic, ale zajímám se v podstatě o všechny sety, které vyjdou. Mimo to se také snažím, co nejvíce komunikovat s českou a slovenskou komunitou LEGO fanoušků.

Diskuze

Vyjádři svůj názor s ostatními
Pro přidání komentáře je třeba se přihlásit nebo registrovat.
Žádné komentáře
Prozatím tu není žádný komentář. Buďte první, kdo začne diskuzi.

Doporučujeme

Další články, které by tě mohli zajímat
Black Friday & Cyber Monday na LEGO.com

Black Friday & Cyber Monday na LEGO.com

LEGO přinese hned příští týden po LEGO Insiders víkendu další tradiční slevovou akci, kterou je Black Friday a na to navazující i Cyber Monday. Těšit se můžete opět na několik dárků k nákupům, vydání nové exkluzivní sady, dvojnásobné LEGO Insiders body a více... Více se dozvíte v článku.