Nová LEGO Marvel vesmírná (cenová) raketa Hoopty přilétá!

Nová LEGO Marvel vesmírná (cenová) raketa Hoopty přilétá!

Marvel Super Heroes, Nové sety

LEGO představuje novou vesmírnou loď Hoopty z nadcházejícího filmu Marvels

Zatímco na Disney+ aktuálně vychází nový Marvel seriál Tajná invaze, již v listopadu se do kin podívá nový odložený Marvel MCU film s názvem Marvels. K tomutu filmu LEGO dnes odhalilo i set, kterým bude nové vesmírné plavidlo s názvem Hoopty.

Kosmická loď Hoopty je šedá s výrazným oranžovým předním sklem. Hoopty má po bocích vystřelovače a také disponuje otevíratelným kokpitem. V lodi je poměrně dost místa, takže všechny figurky bez problému umístíte dovnitř, navíc loď obsahuje různé technologické vybavení a také několik květin. Zarážejícím faktorem na této sadě je však cena, která činí 2379 Kč za 420 kostek a 3 minifigurky, což se zdá jako silný "přestřel" zvláště v porovnání například s před pár měsíci vydanou vesmírnou lodí Bowie, jež je také z letošního Marvel MCU filmu.

Hoopty

 

Číslo stavebnice:
76232
Počet dílků:
420
Počet minifigurek:
3
Doporučená cena:
2379 Kč
Datum vydání:
1. října
Více informací o stavebnici

Stavebnice přichází se třemi figurkami, kterými jsou hlavní hrdinky filmu, tedy Captain Marvel, Photon a Ms. Marvel. Navíc je zde i neobyčejná kočka Goose a dvě koťata.

Líbí se vám tento set? Dejte nám vědět v komentářích.

Líbí se mi

Autor

Mystery
Mystery
Jsem dlouholetý fanoušek LEGO stavebnic a zapálený stavitel. Rád sleduji aktuální novinky ohledně LEGO setů, časopisů, filmů i seriálů a velké události spojené s LEGO. Má oblíbená témata jsou především Ninjago a Technic, ale zajímám se v podstatě o všechny sety, které vyjdou. Mimo to se také snažím, co nejvíce komunikovat s českou a slovenskou komunitou LEGO fanoušků.

Diskuze

Vyjádři svůj názor s ostatními
Pro přidání komentáře je třeba se přihlásit nebo registrovat.
Žádné komentáře
Prozatím tu není žádný komentář. Buďte první, kdo začne diskuzi.

Doporučujeme

Další články, které by tě mohli zajímat
LEGO chystané nové řady pro rok 2024

LEGO chystané nové řady pro rok 2024

V tomto roce podle důvěryhodných zvěstí dostaneme kromě již odhaleného téma Animal Crossing také další 4 zcela nové LEGO tematické řady, z nichž některé budou pravděpodobně velice populární, a tak navzdory tomu, že podobné články založené na zvěstích obvykle nezveřejňujeme jsme pro vás shromáždili dosavadní informace o těchto nových LEGO řadách a chceme se o ně s vámi podělit.

Recenze | LEGO plastové x papírové sáčky

Recenze | LEGO plastové x papírové sáčky

Letošní rok přináší v LEGO světě mimo jiné i velký přechod z plastových sáčků na sáčky papírové. V této recenzi bych se tak chtěl tomuto kroku společnosti LEGO krátce věnovat a porovnat tyto dva druhy obalů.