Nový LEGO Art set 31209 Úžasný Spider-Man oficiálně odhalen!

Nový LEGO Art set 31209 Úžasný Spider-Man oficiálně odhalen!

Art, Marvel Super Heroes, Nové sety

LEGO oficiálně představuje letošní druhý LEGO Art set, na kterém je zobrazen (poskládán) jeden z nejznámějších superhrdinů, a to Úžasný Spider-Man.

Tento set představuje Spider-Mana lezoucího po své pavučině, na které je navíc několik malých černých LEGO pavouků. Pozadí obrazu pak tvoří zelené kostičky, na kterém Spider-Man zřejmě dobře vynikne. V dolním rohu je pak potištěná kostička s názvem setu, jak je u LEGO Art často zvykem.

Úžasný Spider-Man

 

Číslo stavebnice:
31209
Počet dílků:
2099
Počet minifigurek:
-
Doporučená cena:
5099 Kč
Datum vydání:
1. srpna
Více informací o stavebnici

LEGO již od června minulého roku začalo LEGO Art sety různě ozvláštňovat tak, aby se nejednalo "pouze" o čtvercové/obdélníkové obrazy ze studů/round tiles (1x1 kulaté dílky) a takovým "ozvláštněným setem" je i nový Spider-Man, jenž je zasazen v obdélníkovém rámu, ze kterého však vystupuje právě pavoučí superhrdina, který je složen z několika vrstev kostiček a články jeho prstů dokonce přesahují rám obrazu.

 

Poslední (třetí) letošní LEGO Art set by měl vyjít v srpnu společně se Spider-Manem a oficiální obrázky očekáváme brzy!

Líbí se vám tento nový LEGO Art obraz? Dejte nám vědět v komentářích.

Líbí se mi

Autor

Mystery
Mystery
Jsem dlouholetý fanoušek LEGO stavebnic a zapálený stavitel. Rád sleduji aktuální novinky ohledně LEGO setů, časopisů, filmů i seriálů a velké události spojené s LEGO. Má oblíbená témata jsou především Ninjago a Technic, ale zajímám se v podstatě o všechny sety, které vyjdou. Mimo to se také snažím, co nejvíce komunikovat s českou a slovenskou komunitou LEGO fanoušků.

Diskuze

Vyjádři svůj názor s ostatními
Pro přidání komentáře je třeba se přihlásit nebo registrovat.
Žádné komentáře
Prozatím tu není žádný komentář. Buďte první, kdo začne diskuzi.

Doporučujeme

Další články, které by tě mohli zajímat
LEGO chystané nové řady pro rok 2024

LEGO chystané nové řady pro rok 2024

V tomto roce podle důvěryhodných zvěstí dostaneme kromě již odhaleného téma Animal Crossing také další 4 zcela nové LEGO tematické řady, z nichž některé budou pravděpodobně velice populární, a tak navzdory tomu, že podobné články založené na zvěstích obvykle nezveřejňujeme jsme pro vás shromáždili dosavadní informace o těchto nových LEGO řadách a chceme se o ně s vámi podělit.

Recenze | LEGO plastové x papírové sáčky

Recenze | LEGO plastové x papírové sáčky

Letošní rok přináší v LEGO světě mimo jiné i velký přechod z plastových sáčků na sáčky papírové. V této recenzi bych se tak chtěl tomuto kroku společnosti LEGO krátce věnovat a porovnat tyto dva druhy obalů.