Nový set LEGO Icons Corvette přijíždí v letní sezóně!

Nový set LEGO Icons Corvette přijíždí v letní sezóně!

Icons, Nové sety

Již v srpnu do prodeje zavítá nový automobilový kousek z řady LEGO Icons, kterým je tentokrát vůz Corvette.

LEGO každý rok přidává minimálně jeden nový kousek do Icons/Creator Expert garáže a tento rok se k těmto modelům kromě Land Roveru přidá v létě také nový výrazný červený Corvette. Set představuje kabriolet z 60. let, u kterého najdeme klasicky otevíratelné dveře, kufr i kapotu. Model navíc nabízí možnost přidělat střechu. Pod kapotou můžete vidět motor s točícím se ventilátorem chladiče. Samozřejmě nechybí ani detailní interiér, jak je již u LEGO Icons aut zvykem. Model nabízí i výměnu RZ značky (viz obrázek č.3).

Set se dostane do prodeje 1. srpna pro VIP a 4. srpna pro všechny ostatní s tím, že prvních pár měsíců by měl zřejmě klasicky zůstat exkluzivní pro LEGO shop a LEGO Store.

Corvette

 

Číslo stavebnice:
10321
Počet dílků:
1210
Počet minifigurek:
-
Doporučená cena:
3899 Kč
Datum vydání:
1. srpna
Více informací o stavebnici

 

Líbí se vám tento nový vůz z řady LEGO Icons? Dejte nám vědět v komentářích.

Líbí se mi

Autor

Mystery
Mystery
Jsem dlouholetý fanoušek LEGO stavebnic a zapálený stavitel. Rád sleduji aktuální novinky ohledně LEGO setů, časopisů, filmů i seriálů a velké události spojené s LEGO. Má oblíbená témata jsou především Ninjago a Technic, ale zajímám se v podstatě o všechny sety, které vyjdou. Mimo to se také snažím, co nejvíce komunikovat s českou a slovenskou komunitou LEGO fanoušků.

Diskuze

Vyjádři svůj názor s ostatními
Pro přidání komentáře je třeba se přihlásit nebo registrovat.
Celkem 2 komentáře
Srixon1973
Srixon1973
Díky za novinku, jen drobnost, pojem SPZ se už fakt roky nepoužívá (tedy kromě novin jistého nemajitele). ;-)
1 odpoveď na komentář od Srixon1973
MrFiliper
MrFiliper
Upravili jsme na RZ :)

Doporučujeme

Další články, které by tě mohli zajímat
LEGO chystané nové řady pro rok 2024

LEGO chystané nové řady pro rok 2024

V tomto roce podle důvěryhodných zvěstí dostaneme kromě již odhaleného téma Animal Crossing také další 4 zcela nové LEGO tematické řady, z nichž některé budou pravděpodobně velice populární, a tak navzdory tomu, že podobné články založené na zvěstích obvykle nezveřejňujeme jsme pro vás shromáždili dosavadní informace o těchto nových LEGO řadách a chceme se o ně s vámi podělit.

Recenze | LEGO plastové x papírové sáčky

Recenze | LEGO plastové x papírové sáčky

Letošní rok přináší v LEGO světě mimo jiné i velký přechod z plastových sáčků na sáčky papírové. V této recenzi bych se tak chtěl tomuto kroku společnosti LEGO krátce věnovat a porovnat tyto dva druhy obalů.