Oznámeno LEGO Ideas Twilight & Botanická zahrada

Oznámeno LEGO Ideas Twilight & Botanická zahrada

Ideas

LEGO Ideas tým dnes zveřejnil výsledky dalšího výběru nových projektů, které se stanou oficiálními sadami LEGO. Nově oznámenými sety jsou dům ze ságy Twilight a botanická zahrada. Obě sady pak očekávejte na pultech obchodů až v roce 2025.

Prvním z vybraných setů je Cullenův dům ze ságy Twilight (Stmívání), ve které jde o upíry a vlkodlaky. Nicméně tento set se zdá být primárně o budově, kterou je vícepatrový dům laděný do černé barvy, zasazený do lesního prostředí (případně na okraj lesa).

Druhým z vybraných setů je botanická zahrada, se kterou již udělalo "díru do světa" LEGO Friends, nicméně tentokrát pravděpodobně dostaneme ještě větší stavbu s plnějším interiérem a novými zajímavými rostlinami.

Mimochodem LEGO Ideas tým tentokrát vybíral z neuvěřitelného počtu 71 projektů, které můžete vidět níže.

Jak jste spokojeni s výsledky nejnovějšího výběru? Dejte nám vědět v komentářích.

Líbí se mi

Autor

Mystery
Mystery
Jsem dlouholetý fanoušek LEGO stavebnic a zapálený stavitel. Rád sleduji aktuální novinky ohledně LEGO setů, časopisů, filmů i seriálů a velké události spojené s LEGO. Má oblíbená témata jsou především Ninjago a Technic, ale zajímám se v podstatě o všechny sety, které vyjdou. Mimo to se také snažím, co nejvíce komunikovat s českou a slovenskou komunitou LEGO fanoušků.

Diskuze

Vyjádři svůj názor s ostatními
Pro přidání komentáře je třeba se přihlásit nebo registrovat.
Žádné komentáře
Prozatím tu není žádný komentář. Buďte první, kdo začne diskuzi.

Doporučujeme

Další články, které by tě mohli zajímat
LEGO chystané nové řady pro rok 2024

LEGO chystané nové řady pro rok 2024

V tomto roce podle důvěryhodných zvěstí dostaneme kromě již odhaleného téma Animal Crossing také další 4 zcela nové LEGO tematické řady, z nichž některé budou pravděpodobně velice populární, a tak navzdory tomu, že podobné články založené na zvěstích obvykle nezveřejňujeme jsme pro vás shromáždili dosavadní informace o těchto nových LEGO řadách a chceme se o ně s vámi podělit.

Recenze | LEGO plastové x papírové sáčky

Recenze | LEGO plastové x papírové sáčky

Letošní rok přináší v LEGO světě mimo jiné i velký přechod z plastových sáčků na sáčky papírové. V této recenzi bych se tak chtěl tomuto kroku společnosti LEGO krátce věnovat a porovnat tyto dva druhy obalů.