Veselé Vánoce přejí Briky

Veselé Vánoce přejí Briky

Různé, Vánoce

Vánoční den je opět tu a my vám chceme popřát šťastné a veselé Vánoce a klidné prožití svátků. 🎄

Stejně jako minulý rok vám také přejeme ať se pod stromečkem objeví i nějaká ta krabice, která vydává při zahrkání povědomí zvuk.

Pokud doma posloucháte vánoční písničky, tak mezi ně můžete zkusit zařadit i pár let starý oficiální vánoční Ninjago song. A pokud vaše děti mají rády Ninjago a "nové" LEGO DREAMZzz, tak jistě ocení nedávno vydaný 22 minutový speciál, který je crossoverem těchto seriálů - v češtině se zatím neobjevil na YT ani na žádné streamovací službě, ale najdete ho na stránkách LEGO.

Do komentářů nám můžete napsat třeba jestli dodržujete nějaké vánoční tradice, či jakou jste měli nadílku, pokud tento článek čtete až po rozbalení dárků.

Líbí se mi

Autor

Mystery
Mystery
Jsem dlouholetý fanoušek LEGO stavebnic a zapálený stavitel. Rád sleduji aktuální novinky ohledně LEGO setů, časopisů, filmů i seriálů a velké události spojené s LEGO. Má oblíbená témata jsou především Ninjago a Technic, ale zajímám se v podstatě o všechny sety, které vyjdou. Mimo to se také snažím, co nejvíce komunikovat s českou a slovenskou komunitou LEGO fanoušků.

Diskuze

Vyjádři svůj názor s ostatními
Pro přidání komentáře je třeba se přihlásit nebo registrovat.
Žádné komentáře
Prozatím tu není žádný komentář. Buďte první, kdo začne diskuzi.

Doporučujeme

Další články, které by tě mohli zajímat
LEGO chystané nové řady pro rok 2024

LEGO chystané nové řady pro rok 2024

V tomto roce podle důvěryhodných zvěstí dostaneme kromě již odhaleného téma Animal Crossing také další 4 zcela nové LEGO tematické řady, z nichž některé budou pravděpodobně velice populární, a tak navzdory tomu, že podobné články založené na zvěstích obvykle nezveřejňujeme jsme pro vás shromáždili dosavadní informace o těchto nových LEGO řadách a chceme se o ně s vámi podělit.

Recenze | LEGO plastové x papírové sáčky

Recenze | LEGO plastové x papírové sáčky

Letošní rok přináší v LEGO světě mimo jiné i velký přechod z plastových sáčků na sáčky papírové. V této recenzi bych se tak chtěl tomuto kroku společnosti LEGO krátce věnovat a porovnat tyto dva druhy obalů.