Známe další LEGO Ideas set!

Známe další LEGO Ideas set!

Ideas

Poté, co jste mohli v květnu hlasovat pro jeden ze tří modelů LEGO Ideas, konkrétně vikingskou vesnici, mořský život a mini-golf, LEGO konečně včera zveřejnilo výsledky této ankety. Těšit se tak můžeme na vikingskou vesnici, která s přehledem vyhrála se svými 16 317 hlasy. Mini-golf získal 11 575 hlasů a mořský život pak 6 732 hlasů.

Stará témata LEGO se v poslední době těší veliké oblibě a není tak úplně překvapení, že v této anketě zvítězila právě vikingská vesnice. Navíc poté, co minulé kolo výběru LEGO Ideas vyhrál Hocus Pocus, jehož výběr obecně nesklidil u fanoušků moc nadšení, je toto pro mnohé důvod k radosti. V tomto konkrétním případě dokonce LEGO Ideas představuje poprvé spolupráci s americkým obchodem Target. Finální set tohoto modelu by tedy měl být v USA dostupný exkluzivně v Target a LEGO store/shop, avšak ve zbytku světa by měla být dostupnost podobná jako u jiných LEGO Ideas setů, jak již dříve uvedlo LEGO.

Q: What does the partnership with Target mean? Will it be available in the rest of the world too?
A: The set will have almost the same availability as regular LEGO Ideas sets – with the exception of in the United States, where it will be exclusively available through Target in addition to LEGO Brand Retail stores and the LEGO online shop.

Níže se můžete podívat na pár obrázků vikingské vesnice od fan designera modelu BrickHammer, které ovšem nepředstavují finální model. Výsledný produkt se pravděpodobně dostane na trh koncem příštího roku.

LEGO Ideas včera také spustilo novou soutěž na jejímž konci by se měl stát jeden model novým LEGO Ideas setem.

Brzy také čekáme oficiální představení nového LEGO Ideas setu maják, o kterém samozřejmě také můžete očekávat článek.

Těšíte se na LEGO vikingskou vesnici? Dejte nám vědět v komentářích.

Líbí se mi

Autor

Mystery
Mystery
Jsem dlouholetý fanoušek LEGO stavebnic a zapálený stavitel. Rád sleduji aktuální novinky ohledně LEGO setů, časopisů, filmů i seriálů a velké události spojené s LEGO. Má oblíbená témata jsou především Ninjago a Technic, ale zajímám se v podstatě o všechny sety, které vyjdou. Mimo to se také snažím, co nejvíce komunikovat s českou a slovenskou komunitou LEGO fanoušků.

Diskuze

Vyjádři svůj názor s ostatními
Pro přidání komentáře je třeba se přihlásit nebo registrovat.
Žádné komentáře
Prozatím tu není žádný komentář. Buďte první, kdo začne diskuzi.

Doporučujeme

Další články, které by tě mohli zajímat
LEGO chystané nové řady pro rok 2024

LEGO chystané nové řady pro rok 2024

V tomto roce podle důvěryhodných zvěstí dostaneme kromě již odhaleného téma Animal Crossing také další 4 zcela nové LEGO tematické řady, z nichž některé budou pravděpodobně velice populární, a tak navzdory tomu, že podobné články založené na zvěstích obvykle nezveřejňujeme jsme pro vás shromáždili dosavadní informace o těchto nových LEGO řadách a chceme se o ně s vámi podělit.

Recenze | LEGO plastové x papírové sáčky

Recenze | LEGO plastové x papírové sáčky

Letošní rok přináší v LEGO světě mimo jiné i velký přechod z plastových sáčků na sáčky papírové. V této recenzi bych se tak chtěl tomuto kroku společnosti LEGO krátce věnovat a porovnat tyto dva druhy obalů.