LEGO časopisy | září 2022

LEGO časopisy | září 2022

City, Friends, Minecraft, Ninjago, Marvel Super Heroes, Časopisy

Je poslední den v srpnu a to znamená, že je ideální čas se podívat na LEGO časopisy, které vyjdou v Česku toto září. Stejné časopisy vyjdou i na Slovensku, ale tam se dostanou pravděpodobně o pár měsíců déle.

Ještě, než se podíváme na čísla, která vyjdou následující měsíc, tak je dobré zmínit, že LEGO časopisy se bohužel začali zdražovat, a to již v průběhu srpna. Nová cena většiny časopisů je tak 120 Kč (5 €). Více k LEGO časopisům se můžete dočíst v našem dřívějším článku zde. Nicméně LEGO časopisům plánuji věnovat ještě jeden speciální článek.

LEGO CITY - 5.9.

V LEGO CITY časopise se tentokrát objeví sklápěč a stavební dělník.

LEGO FRIENDS - 5.9.

V LEGO FRIENDS časopise pak dostaneme vozík s ovocem. (Datum vydání bylo jinak uvedené na konci minulého časopisu a jinak u rozesílání předplatného, takže je možné, že tento časopis už jste někde zahlédli i před 5.9.2022)

LEGO NINJAGO LEGACY - 8.9.

V NINJAGO LEGACY časopise najdeme jako obvykle dvě figurky. V září se bude jednat o figurku Jaye a figurku nindroida.

LEGO MINECRAFT - 19.9.

I v LEGO MINECRAFT časopise budou dvě figurky, a to konkrétně Steve a utopenec, navíc bude v tomto čísle, dokonce i sestavitelný člun.

LEGO AVENGERS – 26.9.

V LEGO MARVEL AVENGERS bude obávaný Thanos se svým dvojitým mečem a legendární rukavicí nekonečna.

LEGO EXPLORER - 30.9.

V posledním LEGO časopise pro září pak bude sestavitelný robot.

Děkuji paní Bárové za poskytnuté materiály pro tento článek a také děkuji NinjaCraftCZ za poskytnutí fotografie nového NINJAGO LEGACY časopisu.

Těšíte se na některý z časopisů? Můžete nám dát vědět v komentářích.

Líbí se mi

Autor

Mystery
Mystery
Jsem dlouholetý fanoušek LEGO stavebnic a zapálený stavitel. Rád sleduji aktuální novinky ohledně LEGO setů, časopisů, filmů i seriálů a velké události spojené s LEGO. Má oblíbená témata jsou především Ninjago a Technic, ale zajímám se v podstatě o všechny sety, které vyjdou. Mimo to se také snažím, co nejvíce komunikovat s českou a slovenskou komunitou LEGO fanoušků.

Diskuze

Vyjádři svůj názor s ostatními
Pro přidání komentáře je třeba se přihlásit nebo registrovat.
Celkem 2 komentáře
Method78
Method78
Zdravím ještě bych dal lego star wars časopis
1 odpoveď na komentář od Method78
Mystery
Mystery
Dobrý den, v září žádný lego star wars časopis nevychází. Nejbližší nový lego star wars časopis vyjde 6.10. a příbalem bude Mandalorian Warrior https://www.briky.cz/lego/912286/zobrazit . V aktuálním čísle star wars časopisu je pak příbalem Darth Maul https://www.briky.cz/lego/912285/zobrazit .

Doporučujeme

Další články, které by tě mohli zajímat
LEGO 2023 seznam setů!

LEGO 2023 seznam setů!

Tento článek obsahuje seznam LEGO setů pro rok 2023. Najdete zde soupis všech normálních LEGO setů (tzn. v tomto článku nejsou uvedeny LEGO magazine gifty, klíčenky a další podobné věci). Tento článek bude pravidelně aktualizován a odkaz na něj najdete v záhlaví stránky briky. V seznamu najdete vždy obrázek setu, číslo setu, název produktu, počet kostiček, českou i slovenskou doporučenou cenu a datum vydání.

LEGO 10305 Hrad Lvího rytíře vyjde již v srpnu!

LEGO 10305 Hrad Lvího rytíře vyjde již v srpnu!

Fanoušky velice očekávaný hrad je tu! Během letošního LEGO CONu byl představen set Hrad Lvího rytíře. Tento model byl vyroben společně se setem 10497 Průzkumný raketoplán k oslavě 90. výročí společnosti LEGO. Tato středověká pevnost bude dostupná pro VIP zákazníky na Lego.com 3. srpna. Všem dalším zákazníkům by poté měla být dostupná od 8. srpna. Set obsahuje neuvěřitelných 4 514 kostiček a jeho cena je stanovena na 10 199 Kč.