LEGO Ideas knihovna jako GWP v roce 2024

LEGO Ideas knihovna jako GWP v roce 2024

Ideas

LEGO Ideas ohlásilo vítěze soutěže ME, MYSELF AND I, jehož model se stane budoucím LEGO Ideas dárkem k nákupu.

Jak jsme vás nedávno informovali v našem článku, na LEGO Ideas probíhala speciální výzva, ve které jste mohli hlasovat i vy o vítězi hlavní ceny, jehož model bude přepracován LEGO designérem a uveden jako LEGO Ideas GWP (Gift with purchase). První místo získal model s názvem READING, READING AND READING, uživatele Fr_An. Sada představuje koníček autora, který rád čte a tak převedl do LEGO podoby malou knihovnu s pohodlným křeslem, do kterého lze posadit nadšenou figurku čtenáře. Model bude téměř s jistotou vydán v roce 2024.

Líbí se Vám tento nadcházející malý LEGO Ideas set? Dejte nám vědět v komentářích.

 

Líbí se mi

Autor

Mystery
Mystery
Jsem dlouholetý fanoušek LEGO stavebnic a zapálený stavitel. Rád sleduji aktuální novinky ohledně LEGO setů, časopisů, filmů i seriálů a velké události spojené s LEGO. Má oblíbená témata jsou především Ninjago a Technic, ale zajímám se v podstatě o všechny sety, které vyjdou. Mimo to se také snažím, co nejvíce komunikovat s českou a slovenskou komunitou LEGO fanoušků.

Diskuze

Vyjádři svůj názor s ostatními
Pro přidání komentáře je třeba se přihlásit nebo registrovat.
Celkem 1 komentář
DonLegoist
DonLegoist
Velmi pěkné!

Doporučujeme

Další články, které by tě mohli zajímat
LEGO chystané nové řady pro rok 2024

LEGO chystané nové řady pro rok 2024

V tomto roce podle důvěryhodných zvěstí dostaneme kromě již odhaleného téma Animal Crossing také další 4 zcela nové LEGO tematické řady, z nichž některé budou pravděpodobně velice populární, a tak navzdory tomu, že podobné články založené na zvěstích obvykle nezveřejňujeme jsme pro vás shromáždili dosavadní informace o těchto nových LEGO řadách a chceme se o ně s vámi podělit.

Recenze | LEGO plastové x papírové sáčky

Recenze | LEGO plastové x papírové sáčky

Letošní rok přináší v LEGO světě mimo jiné i velký přechod z plastových sáčků na sáčky papírové. V této recenzi bych se tak chtěl tomuto kroku společnosti LEGO krátce věnovat a porovnat tyto dva druhy obalů.