LEGO Ideas pozdravuje z Londýna s novým setem

LEGO Ideas pozdravuje z Londýna s novým setem

Ideas, Nové sety

LEGO dnes zveřejnilo obrázky dalšího LEGO Ideas setu, který vyjde v únoru 2024, a kterým je ikonická červená londýnská telefonní budka.

Nejenom červené dvoupatrové autobusy, ale i červené telefonní boxy jsou rozhodně velice ikonické pro Velkou Británii a zatímco onen autobus už se dočkal LEGO podoby, červená telefonní budka bude mít v LEGO podobě premiéru (doufám, že se nemýlím). Tato červená telefonní budka zůstává poměrně věrná své předloze, avšak přináší pár vylepšení - tím prvním zajímavým vylepšením je světelná kostka, díky které lze rozsvítit vnitřek telefonní budky, druhým zásadním vylepšením je pak možnost uzpůsobit si vnitřek telefonní budky buď do tématiky 20. století či do aktuální tématiky 21. století. Jinak se jedná čistě o výstavní kousek bez více funkcí. Tento set bude dostupný od 1.2.2024 na LEGO.com pro členy Insiders a od  3.2.2024 pak pro všechny. Co je překvapivé, že tento set vychází ve stejný den jako nedávno představený Rodinný strom, je to snad poprvé, kdy vychází dva Ideas sety zároveň. 

Červená londýnská telefonní budka

 

Číslo stavebnice:
21347
Počet dílků:
1460
Počet minifigurek:
-
Doporučená cena:
2799 Kč
Datum vydání:
1.2.2024
Více informací o stavebnici

Líbí se vám tento ikonický LEGO kousek anglické "kultury"? Dejte nám vědět v komentářích.

Líbí se mi

Autor

Mystery
Mystery
Jsem dlouholetý fanoušek LEGO stavebnic a zapálený stavitel. Rád sleduji aktuální novinky ohledně LEGO setů, časopisů, filmů i seriálů a velké události spojené s LEGO. Má oblíbená témata jsou především Ninjago a Technic, ale zajímám se v podstatě o všechny sety, které vyjdou. Mimo to se také snažím, co nejvíce komunikovat s českou a slovenskou komunitou LEGO fanoušků.

Diskuze

Vyjádři svůj názor s ostatními
Pro přidání komentáře je třeba se přihlásit nebo registrovat.
Žádné komentáře
Prozatím tu není žádný komentář. Buďte první, kdo začne diskuzi.

Doporučujeme

Další články, které by tě mohli zajímat
LEGO chystané nové řady pro rok 2024

LEGO chystané nové řady pro rok 2024

V tomto roce podle důvěryhodných zvěstí dostaneme kromě již odhaleného téma Animal Crossing také další 4 zcela nové LEGO tematické řady, z nichž některé budou pravděpodobně velice populární, a tak navzdory tomu, že podobné články založené na zvěstích obvykle nezveřejňujeme jsme pro vás shromáždili dosavadní informace o těchto nových LEGO řadách a chceme se o ně s vámi podělit.

Recenze | LEGO plastové x papírové sáčky

Recenze | LEGO plastové x papírové sáčky

Letošní rok přináší v LEGO světě mimo jiné i velký přechod z plastových sáčků na sáčky papírové. V této recenzi bych se tak chtěl tomuto kroku společnosti LEGO krátce věnovat a porovnat tyto dva druhy obalů.